Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztésekor volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztésekor volt orgazmusod?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányoktól kérdezem, akik egy tapasztalt sráccal veszítették el, hogy nektek volt e orgszmusotok? És a srácnak volt, akivel elvesztetted? Vagy ő sem élvezte a szűz lánnyal a dugást? A fiúknál ez hogy van? Élvezik az ilyet vagy abszolút nem?

2021. jún. 10. 12:13
 1/7 anonim válasza:
84%
Nekem nem volt akkor orgazmusom. Fájt és véreztem is,ahogy átszakadt a szűzhártyám és kicsit meg is ijedtem. Várni kellett utána egy órát nagyjából,mire úgy éreztem,mostmár nem fáj és az ijedtség is elmúlt,utána csináltuk újra,de akkor már jó volt mindkettőnknek. Ez már 12 éve volt,azóta már össze is házasodtunk. A férjemnek sem volt előttem senkije. 24 éves voltam akkor,a férjem 31.
2021. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Volt F
2021. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
1-es, ez kedves és romantikus :)
2021. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, de nem feltétlen kell lennie. Ne érezd/hidd azt hogy csak akkor lesz jó, neki/neked ha egyből minden teljesen tökéletesen sikerül. Ahány partner annyi technika és annyi igény, szokás. Össze kell szokni aztán majd lesznek orgazmusok. Egy segítség lehet, ha te ismered a tested és tudod hogy neked mi a jó, akkor tudsz neki segíteni hogy mit hogyan csináljon, esetleg besegíthetsz és akkor pedig flottul megy minden. De a lényeg hogy nem mindig sikerül, és ha így is van ne légy csalódott.
2021. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 1Léna ***** válasza:
24%

Az első szex az egy beavatás.

A szex nem tesz téged többé, csak akkor, ha az aktussal egy gyermek fogan benned. Ezért legjobb, ha ez a beavatás házasságon belül történik egy olyan személlyel aki téged egy egész életen át szeretne boldoggá tenni.

Választhatod azt, hogy követed a mai elvárásoknak való megfelelést és szexelsz csak úgy szórakozásból, vagy értékesebbnek tatod magad és igazi tartós boldogságra törekszel egy társsal. Persze ez utóbbi a nehezebb út, de szeretett, több, jobb és tapasztaltabb leszel tőle, mert egy jó társ segíti a rejtett adottságaid kibontakozását.

2021. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt
2022. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem volt. Fájt is meg véreztem is, meg furcsa volt az egész. Majd talán a harmadik alkaolmmal volt orgazmusom.
2022. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!