Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
tudom h már lerágott csont de azért kérdeztem meg mert a barátommal terveztük h lefekszünk. Attól félek h fájni fog nekem ha átszakad a hártyám ott alul és ahogy magam ismerem tuti h sírdogálni fogok a fájdalom miatt. Ő mondta is h nagyon óvatos lesz h ne fájjon nekem de ettől függetlenül parázok egy kicsit

2016. aug. 8. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Én még nem feküdtem le, de ha lassan csinálja, akkor nem fog gondolom fájni.
2016. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt mondta h lassan fogja csinálni :3 és óvatosan nagyon h ne fájjon
2016. aug. 8. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor no para. :)
2016. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit biztos hogy faj mindenkinek nekem azt ne mondja senki hogy nem.

Minek tervezni hogy lefeküdtök?

Egyszer csak majd megtörténik ezt ne tervezgessetek mert rosszul fog elsülni a dolog!!

16/L

2016. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! Egyszer fog megtörténni de csak beszélgettünk erről a dologról :D
2016. aug. 8. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem pár napja történt az első, ha gondolod, írj nyugodtan :)

L

2016. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se tervezgessétek...ha a fiu szeret nemfogja rágni a füled és vár rád amíg kell. Ha ezzel lelombozod így járt keress mást mert csak arra kellenél neki. Ha úgyérzed, olyan hosszú idelye vele vagy, megért, meghallgat, lehet rá számítani, és gonzódsz hozzá akkor észre se fogod venni hidd el.
2016. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
87%

lőkészületek: egy kispárna és egy törülköző vagy egyszer használatos pelenkázó alátét (DM-ben lehet kapni)

Jó hosszú előjáték, hogy a punci kellően nedves legyen.

Aztán a lány forduljon hasra. A fenekét kicsit megemeli, a fiú pedig beteszi alá a félbe hajtott kispárnát, rajta a törülközővel vagy a pelenkázó lappal. (ez a várható pici vérzés miatt kell..)

A párna azért kell, mert igy a lánynak meg van emelve a popója, jobban szétnyílik a puncija = kevésbbé fog fájni.

Ezután a lány jól szétnyitja a lábait, fiú a lány mögé térdel, a lány combjait megtámasztja belülről.. hátulról óvatosan csúsztatja be a lány puncijába a farkát. Amikor érzi a szűzhártya ellenállását, akkor rányom a lány derekára, és egy gyors mozdulattal benyomja a fütyijét, és ezzel át is szakította a szűzhártyát. Még ha vastag is a lány szűzhártyája, mivel ebben a pózban nem tudja a lábát összezárni, sem a fenekét elhúzni. a fájdalom csak egy pillanatig tart. Fontos, hogy az átszakítás gyorsan, határozottan történjen. Kipróbált módszer. ;)

2016. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Van akinek fáj , van akinek nem. Ha vastag a hüvely falad akkor bizony nagyon fájdalmas lessz nem kertelek, de lehet megsem érzed. Nekem friss élmény , 2 hete veszitettem el.Én sajnos az első kategóriába tartozom, iszonyatosan fájt ! Pedig figyelmes a barátom és rendesen felizgatott. Ja és csak félig szakadtam át, abba kellett haggyuk mert annyira fájdalmas volt majd most folytatjuk a hétvégén. :) De ezen túl kell esni, nincs apelláta. 18/L
2016. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
28%
Egy jó tanács még: NE használj gumit a szűzhártya átszakításához! Százszor jobban fáj úgy a lánynak, mert a gumi tapad a hártyához, és nehezebben szakad át, csak húzza. Vegye ki a srác, mielőtt elmenne, vagy a lány mossa ki a punciját utána, az bőven elég.
2016. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!