Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt részetek már camszexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt részetek már camszexben, vagy telefonszexben (akár a párotokkal, akár alkalmi)? A nőket is felizgatja az ilyesmi? F/32

Figyelt kérdés
Hogyan éltétek meg, jó élmény volt?

2021. jún. 10. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyritkán szoktam lányokkal, de elég nehéz rá partnert találni. 😅

Persze nem helyettesíti az igazit, sőt semmi köze hozzá, de nekem azért jobban feltudja dobni, mintha csak egy videot néznék, úgyhogy eddig jó élmény volt mindegyik.

19/L

2021. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
volt a barátnőmmel, kb. 10 évvel ezelőtt. izgalmas volt, meg minden, de ha lehet akkor a jelenléti szex mellett rakom le a voksomat.
2021. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen, viszont kb. 500 pasi fog sorban állni minden nőnél aki erre idegenekkel nyitott. Aki nem idegennel ott csak egy - a pasi akit ismer személyesen.
2021. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben kisebb koromban, (15-16 évesen) előfordult, hogy csináltam, főleg skypon videohivassal, de mint az első válaszoló írta inkább ismeretlen korom beli lányokkal. Nem vagyok szerintem biszex, csak kiváncsi voltam más hogy csinálja és milyen neki a odalent és a feneke és bevallom izgatott is kicsit a dolog főleg az a része hogy más látott meztelenül és azt ahogy masztizok. Fiúkkal csak kétszer próbáltam ki, az is izgató volt, de elég hamar elelveztek és nem is beszélgettünk közben. Lányokkal közben beszélgettünk intim dolgokról, fiukrol, szexről( mondjuk én szűz voltam) stb.. de már kb két éve nem csináltam
2021. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
18L lemaradt. Négyes voltam
2021. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik exemmel rendszeresen telefon szexeltünk. Jó volt,és jobb volt utána személyesen is.
2021. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom, 5 nővel volt telefonszex annak idején, ebből 4-gyel találkoztam is, 3-mal össze is jöttünk. Szóval ja, felizgatja a nőket. De ezek 10-15 éve voltak, most szerintem már nehezebb ilyesmire nőt találni. (De velük sem helyből telefonszexként indult ám a dolog, hanem normál ismerkedésként.) 44f
2021. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Armandó és camcexc... :D
2021. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lány ismerősömmel rendszeresen maszturbálunk egymásnak kamerán keresztül.
2021. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Faklyahhh ***** válasza:
#9-es De jóó neked!
2021. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!