Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, nektek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, nektek volt már részetek telefonszexben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt, viszont egy munka miatt már 1,5 hònapja távol vagyunk egymástòl. Termèszetesen lefeküdtünk màr egymással, de ma felhozta, hogy mi lenne ha kipròbálnánk a telefonszexet a távolsàg miatt...kicsit megijedtem, mert soha nem csináltam még ilyet ès nem akarok beègni, viszont nekem is nagyon hiányzik ès szeretnék a kedvèben jàrni :)

Lányok nektek van ebben tapasztalatotok? Ùgy èrtem, hogy hogy kezdi az ember? Vagy mit mondd?

Kèrdezzem meg, mi van rajta vagy ìrjam le èn mit viselek?? Ès aztàn? :O fèlek, hogy elrontanám az egèszet :( :/

Ne èrtsetek fèlre, nem visszaèlni akarok a kèrdèsemmel, tènyleg csak tanàcsokat vàrok! Èn 20L barátnőm 25L



2017. jún. 15. 01:36
 1/2 anonim válasza:

Hat csak elmondof mi van rajtad es mit csinalnal vele,semmi extra mintha csak siman beszelnel a paroddal szexrol

20/L

2017. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi gyakran csináljuk ezt a párommal, mivel ő Spanyol ès még nem èlünk együtt meg mèg egy Orszàgban sem :D szòval sokszor ez marad... Először nagyon fura volt, kellett a bizalom meg az, hogy ne szègyeld magad. Tènyleg olyan mintha a szexről beszèlgetnètek de azèrt kicsit màs.

Èn àltalàban elmondom, hogy mit csinalnèk vele ès hogy èn hogyan reagàlnèk egyes helyzetre. Felizgatod magad, magadhoz nyùlsz, nyögèsek csak izgalmasabbá teszik ;) ìrj le egy egy izgatò helyzetet pl hogy bele nèzel a szemèbe, aztàn a szàjàra stb...àltalàban mi is ùgy kezdjük, hogy elmondjuk mi van rajtunk, nem fontos azt mondanod ami valòban rajtad van, leìrhatsz valami kèpzeletbelit, ami neked izgatò...egy egy csipkès alsònemű stb...ja mèg valami! Biztos, hogy lesz eleinte egy egy olyan kìnos csend dolog, vagyis nàlunk volt. Olyankor mondd azt, hogy ez olyan volt mint egy csòk szünet stb hajrà, meglàtod mennyire jò tud ez is lenni ;) szerintem bizalmasabbà teszi a kapcsolatot :))

2017. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!