Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Higgyek a pasimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek a pasimnak?

Figyelt kérdés

Szex közben, elélvezéskor sajnos sikerült egy elég nagyot szellentenem, aminek szaga és hangja is volt. Kimerülten pihegtünk, pasim rám fekszik és vigyorogva csipkedte az orromat, meg a fülemet és közben olyanokat mondott, hogy "pukicica" meg "büdös bolha".


Akkor nem tudtam eldönteni, hogy elsüllyedjek e vagy nevessek, másnap szóba hoztam neki a dolgot, mert nagyon nem hagyott nyugodni és magához ölelve azt mondta, rá se rántsak, nem tudok olyat tenni, amitől ő undorodna, meg neki ez egy fantasztikusan pozitív visszajelzés volt az együttlét minőségét illetően.


Ugye nem lehet, hogy csak illendőségből reagált így, mert látta rajtam, hogy kissé kínosan érintett a dolog? Higgyek neki? Mi lesz, ha legközelebb se tudom visszafogni?



2021. jún. 10. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Biztos viccnek szánta de elég paraszt dolog volt

Ezt utólag nem illik emlegetni meg csipkedni...

2021. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha szerelmes beléd, nem ettől fog kiábrándulni. Velem is történt már ilyen
2021. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom velem is és a párommal is fordult már elő nem vészes dolog
2021. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csicuki ***** válasza:
100%
Ilyen előfordul néha nem kell szívbajoskodni
2021. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú de szorongsz:S
2021. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem poénra vette, előfordulnak balesetek.
2021. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy illendőségből reagált így, de ez még nem zárja ki, hogy ne gondolná valóban pozitív visszajelzésnek. Megtörtént, vicces volt, ennyi. Ha ő nem kattog rajta, akkor te se tedd.

Meg hát, ahogy az örök igazság is tartja, ha még nem fingott előtted a párod, akkor az nem szerelem.

2021. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyesmi, ne csinálj belőle problémát. A férfiak úgyse olyan kis virágszálak hogy egy szellentéstől kiábránduljanak.
2021. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasid már sejti, hogy te is szarsz meg fingasz naponta többször. Mint minden ember. Ezzel tisztában van és elfogadja, mert ember, nem egy guminő. Ha nem direkt durrogtatsz mondjuk étkezés közben, hanem csak néha, véletlenül becsúszik, akkor ebből nincs gond. Böfögéssel is ez a helyzet. Néha elmegy, de ha direkt a másik arcába nyomod, az bunkóság.
2021. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van, igyekszem én is lazábban kezelni, köszönöm, hogy meghallgattatok illetve elolvastatok!:)
2021. jún. 10. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!