Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is visszataszító a nagy pocak? Mivel tüntethetném el, teljesen elveszi a szextől a kedvem? Minden más rendben van, de ez nagyon zavar magamon.

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Vajon mivel? Egyel kevesebbet.
2021. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csicuki ***** válasza:
100%
Sportolj többet néz ki egy jó étrendet aztán hajrá
2021. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sport fontos, de az étrend fontosabb. Én már azzal is leadtam sokat a hasamról, hogy elhagytam a tejet az étrendemből. Tudom furcsán hangzik, de egy vagy másfél liter tejet simán megittam naponta és az rengeteg tejcukrot tartalmaz. Mellette saját testsúlyos edzést végzek, kerékpározom, de futni is kellene, amit sajnos utálok.
2021. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrenddel, ha ezek után sem csökken akkor érdemes orvoshoz menni mert okozhatja betegség is
2021. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!