Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés, amikor orgazmusotok van?

Figyelt kérdés

Férfiként kérdezem, ugyebár ez nekünk teljesen más mechanikájú dolog. Rövidebb, stb.

Az érdekel, hogy hogyan alakul ki bennetek az érzés, mit érezték közben lelkileg, és milyen az, amikor pl "közel, vagytok".

Mivel nálunk nem, nagyon van olyan, hogy "közel vagyunk", pasiknak az orgazmus egyszercsak elindul és kész, 30 másodperc az egész onnantól hogy erezhetoen közel kerültünk.

Nálatok azonban van egy hosszabb "közelség" az orgszmushoz... Mind fizikailag, mind lelkileg érdekel, hogy hogyan élitek meg!



2021. jún. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más.Én remegni szoktam,elmélyülő bizsergő érzés.Elmondhatatlan érzés.
2021. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fogok tudni minden nő nevében beszélni, így csak a saját tapasztalatomat írom meg.

Én például hüvelyi orgazmusra is képes vagyok. Az mondhatni, hogy "csak úgy" jön, és egyszerre többet is elbírok.

Én úgy érzem, hogy csiklóorgazmusnál érzem, hogy lassan a csúcson leszek, érzem hogy el fogok menni, visszafogom magam (ha elnyújtom, akkor jobb), és mikor túl vagyok rajta, akkor eltűnik a libidóm. Amúgy ilyenkor megremeg a lábam, látványos a testi reakcióm. Jó volt az orgazmus, de utána csak egy kielégült érzetem van, nincs utóhatása, és nem is igénylem a behatolást.

Ezzel szemben hüvelyi orgazmusnál nem érzem, hogy kezdek a csúcson lenni, csak jön és mivel egyszerre képes vagyok többre, ezért a sok mikro vagy közepes vagy nagy orgazmus okoz egy hatalmas kielégülést. Nagyjából mértékkel egyenesen arányos, hogy mennyit bírok, pl. ha nagy orgazmusom van, akkor pl. 2-3 után érzem, hogy mostmár kell a pénisz, elég volt az ujjazásból, nem bírom tovább a kielégülések sorozatát - meglepett mikor először éreztem ezt, de tényleg van ilyen :D. Míg micro orgazmusnál elég sok kicsire van szükségem (számot nem írok, mert láttam már, hogy valaki leírta neki mennyi van és lepontozták és lekamuzták, hogy ilyen nincs is... azt hiszem nekem is az átlagnál több szokott lenni).

Szóval miután megtörtént a hüvelyi orgazmus, utána jöhet a farok belém, amitől csupán az esetek kb. 20%-ában megyek el, de hihetetlenül élvezem. Nagyon érzem mindig, hogy kell nekem ez a péniszméret behatolás, hogy lezárja az egészet. Egyszerűen jó érzés mikor kitölt és ki-be mozog, de nyilván soha nem fog felérni az ujjazással.

És ezután jön az igazi élvezet. Bár persze érzelmi szempontból az orgazmus a csúcspont, nekem valahogy egy igazi szaftos kielégülés után az az igazi boldogság, mikor a párommal összebújok, és még érzem az orgazmus utószelét. Van, hogy 5 perc, van hogy fél órán keresztül fetrengek az ágyba, olyan mintha eufória lenne. Kielégült vagyok, de közben hihetetlenül boldog is, és a párom mellett nyugodtnak érzem magam, miközben hatalmas biztonságérzetem van a karjaiba.

Nyilván bújni máskor is szoktunk, és máskor is komfortos mellette, de el sem tudom mondani mennyivel másabb orgazmus után.


Nem tudom ez mennyire válasz a kérdésedre. A lényeg, hogy nekem (tehát lehet más nőknél tökre nem ez van) főleg az orgazmus utáni idill az, ami különlegessé teszi az egészet és ekkor fog el olyan boldogság, hogy életképtelenül fetrengek az ágyba, mint egy partra vetett bálna.


Ja, és még valami, amit kihagytam. Míg csiklóorgazmusnál látványos ha elmegyek, hüvelyinél alig észrevenni. A párom nyilván 3 év alatt kitapasztalta, hogy mi a jel, de közel sem olyan látványos, mint csiklónál. Ez érdekes szerintem, mert a csiklóhoz képest nagyobb a hüvelyi általában :D még én sem értem ilyen szempontból a testem.

Amúgy pont ezért a másfajta kielégülés miatt úgy havi egyszer kívánom a csiklóorgazmust, szembe a hüvelyivel, amit azért 1-2 naponta igénylek.

2021. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van mind a két fajta. Én a hüvelyit nem tudom visszafogni, húzni , atomi erővel robban be, ritkán van. Ha magamnak csinálom akkor sokkkal hosszabb mert tudom mikor érjek magamhoz még hogy ne érjen véget, viszont ha a párom okozza akkor ő másképp mozog mint hogy fenntartsa, így vele rövid, rövidebb mint a csikló.


Csikló orgazmusom mindig van, elég hamar el is jutok oda, de sok sok gyakorlással már tudom húzni a be teljesedés állapotát, így lényegében egy orgazmus előtti állapotban szeretkezek végig ami elég őrjítő. 😁 20as éveim elején nagyon hamar elmentem és utána nem esett jól folytatni, ezért tanultam meg szabályozni.


Az érzés mind a kettőnél egy belülről hullámokban szétterjedő intenzív zsibbadás jellegű (nem jó szó rá) érzés ami az agyat teljesen kikapcsolja. Olyan mint egy belső tűzijáték :) gyönyörű és megfoghatatlan impulzus

2021. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A csiklói elöre érezhető hisz az bizonyos pont érzékeny és ingerelhető, van ráhatásod. Olyankor megfeszülnek az izmok, a hüvely is összeszükül, megfeszül, az orgazmusnál kellemes bizsergés járja át a testet, sokak vizelési ingerhez is szokták hasonlitani, a huvely izmok pedig pulzálnak. A huvelyi orgazmus váratlanabbul jön, de nem is olyan intenzív. Nekem is sok mikro orgazmusom van, de az igazi kelégülést nekem a kettő egybe hangolása hozza. Az valami elképesztő.
2021. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!