Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, számít a párotok vélemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számít a párotok véleménye a fürdőruha választásban?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk bikinit szoktál hordani és a párodnak tetszene ha tangás bikinit hordanál, vennél olyan fürdőruhát? Vagy az már olyan sokat mutat, hogy olyat semmiképp?
2021. jún. 10. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

számit. De inkább csak mint ajánlás veszem figyelembe.

És inkább én vagyok tanga párti,nem ő.

2021. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem számít, olyat veszek ami nekem tetszik
2021. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Meghallgatom, de nem igazán számít. Pl tangás bikinit én nem hordanék, és furán is érezném magam, hogy még ő kér, hogy pakoljam ki amim van. Én tudom mi áll jól, és én fizetek érte, és rajtam lesz. Így ez az én döntésem.
2021. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Számítana valamennyire, de nem minden áron. Tangás bikinit pl. nem hordanék.
2021. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ezeket a férfiakat nem is értem, akik ráerőltetik a kurvás cuccokat a nőjükre, aki lehet, hogy tök kellemetlenül érzi magát benne, esetleg nem is megfelelő az alakja hozzá. Ez ilyen cuckold dolog, vagy mi? Normális pasi szerintem nem élvezi, ha a nőjét más férfiak szexuális tárgyként kezelik.
2021. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Számít a véleménye,meghallgatom.De tangás bikinit nem hordanék.
2021. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sima bikiniben is néznek, tangásban úgy érezném magam, mint egy darab hús.

De érdekel a véleménye,csak ez nem azt jelenti, hogy az van, amit ő mond.

Színekben pl. nagyon is meghallgatom.

2021. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat, nem értem miért lettek lepontozva.
2021. jún. 10. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően számít, de más ruhákban is. Viszont a tangás bikini pont olyan, hogy biztosan nem venném fel. A párom imádja a fenekemet, de én azért látok kis narancsbőrt, striákat, szóval nem akarom mutogatni.
2021. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Számít a vèlemènye, most is magammal viszem vásárolni. De tangásat szerintem nem vennèk fel, a nègy fal között annyit nèzi a fenekem tangában amennyit szeretnè, de másoknak nem szeretnèm mutogatni.
2021. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!