Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fürdőruha (egyberészes)...

A fürdőruha (egyberészes) molettnak jó választás lehet?

Figyelt kérdés
Szerintem szép darabok vannak ma már, de valaki azt mondja öregasszonyos. Előnytelen, vagy előnyös szerintetek egy ducinak?
2020. júl. 25. 19:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Vannak iszonyatosan szep, szexi egybe furdorucik is. Es dgy molettebb lanyt is jol egyben tud tartani. Szerintem jo valasztas :)
2020. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg szép egyberészes fürdőruha van. Amúgy attól függ. Általában szerintem a túlsúlyosaknak előnyös az egyberészes ruha, mert ugye többet takar a hasi részen. De szerintem külön melltartó-bugyis fürdőruhánál is vannak tök jó verziók túlsúlyosaknak. Akartam neked pár képet linkelni, mert máskor olyan szép fürdőruhákat láttam duci modellekkel, de most hirtelen nem találom őket. :/ Szóval a lényeg az, hogy elég előnyös lehet az egyberészes fürdőruha. Szóval ha neked tetszenek, akkor hajrá, szerintem nem öregasszonyos, nekem is mindig tetszettek, van is pár olyanom, soha nem gondoltam még azt, hogy öregasszonyos lenne. :ÉD
2020. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* :D
2020. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen alkatot takar a molett? Széles váll, keskeny csípővel és nagy hassal, vagy keskeny váll deréktól lefelé nagy hassal és széles csípővel? Vagy egyéb?

A konkrét fürdőruha szabása, anyaga és színe sem mindegy. (Én évek óta egyrészes fürdőruhákat hordok, nem vénasszonyos.)

2020. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arányosan vagyok molett (értsd: mindenhol :)). Van derekem és nagy kosaras a mellem. Úgyhogy rendelés sajnos szóba sem jöhet! Még a kis szoknyás fürdőruhakat is nézegettem. Köszi a válaszokat!
2020. júl. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!