Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb férfiaknak fontosab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiaknak fontosabb a nő élvezete, mint a fiatalabbaknak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az önzetlen férfiaknak fontosabb a nő élvezete, mint az önzőeknek
2021. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Én pont fordítva tapasztaltam:D a 40es pasik csak fiatal puncikat akarnak dugni, leszarják milyenek az ágyban, lényeg hogy befűzzenek egy csinos fiatal lányt, mert ez kell az egójuknak. Eközben a 20-30as pasik közt sokkal több az olyan, aki figyelmes
2021. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Én is figyelmes lennék, és kényeztetném tartósan az ágyban azt a nőt, akivel összehoz az élet, csak végre lenne egy olyan, aki igazán tetszik.
2021. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én 18 évesen is büszke voltam magamra ilyen téren, meg most is. Hogy nem azért csinálom, amit csinálok higy élvezze. Hanem mert ezt akarom és mellesleg élvezi is.
2021. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van korhoz kötve. Személy függő. Ahogy vannak figyelmes fiatal fiúk, úgy vannak csak dugni akaró idősebbek is.

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha sikerül ennyire közel kerülni egy jóval fiatalabb lányhoz, akkor szeretném, ha minél tovább működne. Így nyilván igyekszem azt adni, amire szüksége van, ami neki (is) jó. Hogy ne akarjon ideje korán lecserélni.

48Ffi

2021. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontosabb☺
2021. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!