Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők aki volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők aki volt már idősebb pasival is, mi a véleményetek arról hogy jobb velük a szex mint a fiatalabbakkal?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam hogy tapasztaltabbak meg jobban tudják mit kell csinálni stb.. Mennyire igaz ez?

Én eddig csak velem egyidős pasikkal feküdtem le de velük is nagyon élveztem a szexet. Azért azt bevallom hogy láttam már az edzőteremben/utcán olyan 30+-os pasit, akit nem rugdosnék ki az ágyamból..

Itt elsősorban fiatalabb lányok válaszát várom, aki volt már kb 10 évvel idősebb pasival. Légyszíves férfiak ne reklámozzák itt a saját korosztályukat.


2019. nov. 23. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nálam 20 évvel idősebb pasival voltam, és eszméletlen volt vele a szex. Mindig figyelt h nekem hogy jó, és minden egyes alkalommal csak jobb volt. Nem önzösködte el a dolgot, mint az exeim.

De gondolom nem minden középkorú pasi ilyen. Akivel én voltam ő elég nagy tapasztalattal rendelkezett.

22L

2019. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11 évvel idősebbel voltam. Jobb volt, mint korombelivel.
2019. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt,,abbol is volt bena, de velem egykoruakbol is ugyes. Nem korfuggo
2019. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Korombelivel sosem voltam, igy errol a reszerol nem tudok nyilatkozni.

A legkisebb korkulonbseg is 10 ev volt, es csodas a szex veluk

:)

2019. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem korfüggő, volt nagyon jó szexben részem nálam fiatalabb és nálam idősebb férfival is.

És volt mindkét korosztályból olyan, akikkel nem passzoltunk.

2019. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő , illetve nem csak tapasztalat. Hozzáállás is .

Ennek ellenére voltam 30+ ossal is , nem volt rossz de mára tudom az a 40+ -os partnerem sokkal törődőbb és odaadóbb , figyelmes volt velem , mint a korábbi . Sosem voltam velem egy időssel , mert nem voltak olyanok , akikkel összhangban lettem volna . Annak ellenére , hogy négy partnerem volt a 40+ os még változott is minél jobb legyen nekem és így volt , viszonoztam és mindig egyre szuperebb lett.

De !! Nincs kizárva , hogy van ilyen a korodbeliek között is !!

22/N

2019. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Férfi vagyok, 50 közeli és nem reklámozom sem magam sem a korosztályom.

Csak annyit akarok mondani, hogy jó ilyeneket olvasni! És kicsit megnyugtató, hogy ha az ember ezt hallja egy fiatal lánytól, akkor lehet ténylegesen igaz és nem csak tapintatosság a részéről. 😊

48+Ffi

2019. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10 év van köztünk, de eszmèletlen jó volt.

Figyelmes, kedves, az is érdekli, hogy nekem is jó legyen.

2019. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!