Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges az élvezetes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az élvezetes szex olyannal akit tiszta szívből gyülölünk? És ha igen ennek mi az oka? Elvileg a kémiának jelen kell lennie, még akkor is, ha mindketten beleegyeznek. Hogy lehet azt élvezni? Nekem konkrétan erekcióm nem lenne.

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon is lehetséges. Általában vagy gyűlölt exről van szó, akivel kegyetlenül jó a szex, hiába utáljuk és ettől még jobb. Vagy akit eleve gyűlöltünk, de hatalma van felettünk. Vagy a kattő egyszerre is lehet. Olyan, mint egy ütős drog. Egészségtelen, de jó érzés.
2021. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hasonlóan működhet, mint egy egyéjszakás kalandnál. Ott sincs kémia, csak mindenki kielégíti az igényeit. A test akkor is reagál a helyzetre, ha lélekben nem szeretjük az illetőt. A kérdés inkább az, hogy miként jut el valaki az intim helyzetig olyannal, akit nem bír.
2021. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Fogalmam sincs kérdező, hogy egyáltalán ez lehetséges e, de én tuti nem tudnék olyannal kefélni, akit rühellek. Blöahh! 🤮
2021. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én vonzalomból szexelek, érzelmekkel. Holt biztos, hogy én nem fekudnék le olyannal, akit gyűlölök, ahogy exemmel sem.
2021. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
1es jól mondta
2021. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem gyűlöltem még senkit. A férfiakkal meg általában jól kijövök, akikkel nem, azoktól inkább undorodom, velük nem feküdnék le.

A gyűlölet egy elég heves érzelem szerintem, végülis el tudom képzelni, hogy szex legyen a vége. Az az igazi hajamat a kezére tekerős, kegyetlen b*szás. Az bejön.

2021. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1#

Ha baromi jó is vele a szex akkor se értem, hogy hogy jutnak el eleve kommunikációs szinten a hálószobáig?

De ha el is jutnak, meg tudná fojtani egy kanál vízben de ehelyet inkább párnacsatázik vele? Érdekes egy jellem lehet, vagy lelkileg van valami baj, mert szerintem ilyet egy normál gondolkodású ember nem tesz.

2021. jún. 11. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

A gyűlölet nem az, amikor valaki nem szimpatikus, közömbös vagy esetleg ellenszenves. A gyűlölet egy nagyon intenzív, szenvedélyes érzés, tehát tökéletes eszenciája a jó szexnek. A gyűlölethez egyébként is 99%-ban érzelmek kellenek, akár egy elmúlt szerelem - de ha valakit még gyűlölünk, azon egyáltalán nem vagyunk még túl, tehát nem is elmúlt érzelmekről beszélünk. Szerintem ez tökéletesen logikus. :D

Ha valaki iránt olyan heves érzelmeid vannak, hogy azt tudod mondani, gyűlölöd (és nem mondjuk anyád gyilkosáról van szó, úgyhogy nem ilyen komoly okokból gyűlölöd), ott bizony vannak érzelmek, vagy minimum egy NAGYON ERŐS kémia.

Az ok nélküli utálat meg sokszor szimplán a(z akár tudatalatti) elfojtott szexuális frusztráció kivetülése.

2021. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as Ebben egyet tudok érteni, így már igazából talán meg is tudom érteni.
2021. jún. 11. 23:20
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Pl. a BDSM menne.
2021. jún. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!