Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már szűz pasival? Az első szexre hány pontot adnátok, ha 10 a legügyesebb partneretek teljesítménye?

Figyelt kérdés

Milyen méretű pénisze volt kb.? (persze senki se jár vonalzóval az ágyba)

Hányadik partneretek volt, vagy partnereitek, ha több szűz is volt?

Hány évesek voltatok és mennyi a pasi?

Alkalmi volt, vagy jártatok?



2021. jún. 12. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
3 max. Igyekezett ujjazni, meg nyalni, de szegénykém nagyon béna volt. És màr ettől elment. Mikor berakta néhány lökés után kipuccant és nem állt fel neki. Nem tudtam h az amúgy. Én egy jó szexre számítottam bározás utána erre egy szűz srác fogadott. Hàt nem többet nem akarom ezt. 24N
2021. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Önéletrajzi szex regényt kérsz? Oldalakon keresztül irogassam az eseményeket, hogy te könnyebben elsülj verés közben?????
2021. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Olyan rég volt, hogy nem nagyonrmlékszem, így nem tudom összehasonlítani. Melleseg akkor én is tapasztalatlan voltam, szóval valószínűleg jobbnak éreztem, mint amilyen amúgy volt. Nem mindegy hogy nincs összehasonlítási alapom vagy pedig mondjuk mostani tapasztalattal lennék egy szűz pasival. Nem lehet összehasonlítani
2021. jún. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
10. Persze azóta rendesen összeszoktunk és sokkal jobb fizikailag, de gyönyörű, klasszikus nászéjszakánk volt. 😊
2021. jún. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
20 évesek voltunk, együtt jártunk, nekem a 2.párom volt. A mérete túl nagy volt, bénázott, később sem tudott bele jönni szóval szakítás lett a vége
2021. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
1
2021. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es: na, látod. Talán nem kéne ilyen hülye életcélokat kitűzni, hogy valaki jóképű és két ital után tetszik, akkor mész vele szobára, és nem is érnének meglepetések. Szidhatod a szüzeket, meg hogy béna volt, de ott te voltál a ludas, sőt, balek. :D


30 F

2021. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"egy jó szexre számítottam bározás utána erre egy szűz srác fogadott." Ennyi erővel a pasik se vegyék el egy nő szüzességét sem, és ne is foglalkozzanak a kinevelésükkel? He!? Ugyanmár! Az elvárásaid nem teljesültek, de egy fiút közelebb vittél ahhoz, hogy férfi legyen. Rendes nő ilyenkor tudomásul veszi a dolgot, és vagy felállítja (ha tudja), vagy vezeti a fiút, hogy ujjazással-nyalással olyan közepesen kielégíthesse a nőt.

41FHET

2021. júl. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!