Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy hatalmas kölcsönös vonzalom, kémia ellenére is rossz volt az együttlét? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
.

2021. jún. 12. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
kis kukaca volt
2021. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt. Nem is egyszer.ezert nem is érteni a nagy kémia mellett voksoló szexpartner keresőket, náluk is ez a szituáció csak sokan letagadják. Hiába a kémia ha valaki nem foglalkozik a másikkal vagy egyszerűen hamar megy el, netán béna.
2021. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordult már elő - főleg fiatalabb korban amikor nem volt meg a rutin hogy a "külső" (ágyon kívüli) jelekből lásd hogy nagyjából milyen a másik.
2021. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a barátommal még kevés tapasztalatunk van és meg kell tanítanunk egymást hogy ki mit szeret
2021. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen, volt. Azért, mert számomra vastag volt a pénisze és viszonylag hosszú is, így szinte végig fájt.
2021. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, volt.

Egyik esetben kis kukac (nem, nem f.arok), plusz használni sem tudta, hamar el is ment és más módon sem annyira sikerült ráméreznie, hiába segítettem és voltam türelmes.


Másik esetben nagyon gátlásos volt és teljesen mély kussban abszolválta az együttlétet: a diszkrét sóhajaim meg halk nyögéseim csendháborításnak tűntek mellette, és kínosan éreztem magam, nem is tudtam teljesen felszabadult lenni.

2021. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!