Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a pasi nevezhető bunkónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi nevezhető bunkónak aki nem akarja kielégíteni kölcsönösen a párját?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok akik csak egyoldalúan gondolnak a szexre a nőre meg csak úgy mint potenciális áldozatra? Az a férfi még változhat aki ilyen gondolkodású vagy mindig is önző lesz? Ti hogyan képzelitek el az együttlétet?

18/L



2015. máj. 12. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
ja
2015. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az exbarátnőmet mindig kielégítettem orálisan is, nem volt soha bajom, sőt, imádtam csinálni. No meg persze kapni is. Kölcsönösen ment minden.
2015. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaja.
2015. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno régen volt egy ilyen párom. Ő elvárt nagyon sok mindent én nem kaptam semmit sem. Én hiába szóltam neki érte, mindig jöttek az üres szavak hogy majd legközelebb jó lesz neked is. Hát nem lett jobb, szét is mentünk.
2015. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret és hajlandó változtatni,akkor lehetséges.De szerintem általában emberi jellemből adódik.

43F

2015. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem nevezhető pasinak. Nem hiszem, hogy ez változhat, legalább is magától nem fog.

Nem tudom, tőlem az ilyen fajta gondolkodás távol áll...

Igazából én úgy csinálom, hogy amíg a nő el nem élvez, addig én sem megyek el. Vagy ha mégis addig csinálom neki, míg neki is nagyon jó nem lesz. :) Nálam ez a normális...


22/F

2015. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez bunkóság. Aki nem tud adni az ne várjon el semmit. Én elvárok mindent egy nőtől. De ha nem elégíteném ki a párom akkor szégyellném magam. Volt olyan hogy kapcsolatunk elején annyiszor élvezet hogy majdnem azt hittem elájult. Egy nőnek nagyon sok kielégülés kell. Van , hogy a barátnőm egy nap háromszor négyszer élvez el. Persze ez egy héten egyszer van. De lehet, hogy van nő akinek több kell. Egy férfi akkor van a legjobban kielégítve ha nagyon sokáig volt izgatva és nagyon belead egy nő apait anyait. Vagy már nem jön több sperma belőle. Általában 4-5 élvezés után már nem sok jön. Ha ezt megkapja egy férfi és egy nő akkor jó a szexuális életük. Egyoldalúan ez nem megy!!
2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Osztom a 6-os véleményét.Nekem is így a természetes.

5-ös.

2015. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Deklaráltan bunkó.De amúgy nem te vagy neki az igazi csak kihasznál.
2015. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki olyan, (ki fog elégíteni) arról észre is veszed!

Előre nehéz megmondani, hacsak el nem árulja neked, hogy 3 nemi szerve van, egy lényegtelen a gatyában, egy fontos az ujjai között, és egy nélkülözhetetlen a szájában!

Ennyi!

2015. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!