Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szomszéd srác arra kér,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szomszéd srác arra kér,hogy nézzétek meg egymást meztelenül,megtennétek? Nem járunk de ismerjük egymást évek óta és szimpatizálunk.Csak meg akar nézni meztelenül semmi mást(egyenlőre).Mi a véleményetek,ti belemennétek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem mennék bele mert én is srác vagyok!
2021. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura így azért. Akkor inkább hívna el téged strandra, ott elég kevés ruhában láthatna, az nem lenne elég elsőre?
2021. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ovisok csinalnak ilyet.
2021. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem, mivel semmi értelme nincsen. Mit nézegessük egymást? Mindenki látott már pucér embert.

Ha annyira szimpatikus, inkább akkor szexeljünk is.

Ha meg ezzel a dumával akar rávenni arra, hogy később szexeljünk is, miután megnéztük egymást, akkor is offolnám. Nekem a férfiak vonzóak, nem a kisfiúk. Ha szexet akar, mondja meg. Legyen udvarias, figyelmes, készüljön az estére, ha csak annyira telik, hogy 'szia baby megnézném a pinád gyere át', akkor az hozzám édes kevés lesz.

Én a helyedben nem csinálnék ilyen hülyeségeket, de te tudod.

2021. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Strand jobb elsőre. Ha szexelni akarsz vele mondd meg neki
2021. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves, 13? 😂
2021. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt előbb tisztázzuk,mielőtt tanácsot adunk,hogy kérdező fiú vagy,avagy lány?

Mondjuk nekünk teljesen mindegy,ha látsz benne fantáziát,vagy szeretnéd,akkor mindegy ki mit mond,átmész és megteszed… /de ennek úgyis szex lesz a vége/Ha nem akarod,akkor nem és ennyi….

2021. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány évesek vagytok, általánosban én megtettem a szomszéd fiúval.
2021. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én bele mennék.
2021. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen vagy nem, én megtettem amikor ilyet kért, és mi megnéztük egymást. Nem bántam meg, nem volt ciki, nekem is érdekes volt látni őt. Ha érdekel vagy kíváncsi vagy, akkor nem lesz gáz, szerintem belemehetsz.
2021. jún. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!