Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is elege van már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elege van már a klasszikus randi helyzetekből? 24/N

Figyelt kérdés

Sokszor annyira vontatott és erőltetett.

Sokkal nehezebb így ismerkedni, mintha nem ismerkedés céljából ismerkednénk. Remélem érthetően fogalmaztam.



2021. jún. 12. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van tényleg az. Túl gondolt és erőltetett. Mindenki mást akar mutatni mint aki. 23/f
2021. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Én kipróbáltam hogy pár levél után tali és szexxel ismerkedtünk, működött. 42F
2021. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!


Van igazság abban , amit írsz.

Ezért jobb a kereslet-kínálat alapon lévő ismerkedés....

Most ebbe nem megyek bele mit is jelent valójában,

de ott legalább a felek tudják mit akarnak és simán megy minden.


Életemben előfordult már párszor, hogy feleslegesen találkoztam nőkkel.

Pedig volt közte olyan, akibe talán szerelmes tudtam volna lenni.

Ez mind nyomhatja elég rendesen a lelki világot.

A legtisztább az lenne, ha férfiként kimondhatnám gond nélkül egy nőnek, hogy kívánom a testét, aki ezt preferálná.

Csak sajnos a legtöbb nő konzervatív, visszahúzódó és túl komoly ehhez, arról nem is beszélve , hogy nem tudják mit akarnak.

Függetlenül attól, hogy egyik-másik fél szempontjából mi az, ami elfogadható és MI AZ, ami nem, attól még az lenne a legjobb , ha semmit nem erőltetni kellene, hanem csak szimplán mindenki boldog lehetne úgy , ahogy akar és azáltal, amivel akar.


Sajnos ez nem mindig, sőt legtöbbször az életben nem passzol össze!!!



30/F

2021. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Én nem is értem, hogy lehet úgy "klasszikusan" randizni, hogy csak úgy elhívok valakit randira. Hobbikon, nyelvórákon, nagyobb társas összejöveteleken lehet jól ismerkedni, szerintem.
2021. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ezért kell először egyből dugni aztán randizgatni. Sokkal felszabadultabb az egész úgy.
2021. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem lehet azért "klasszikusan" jókat beszélgetni, de volt olyan is hogy aquaparkba mentünk első randira😄
2021. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen,pontosan tudom mire gondolsz...megismerkedsz valakivel,beszélgettek,randizgattok,majd kiderül hogy nem vagytok egymáshoz valóak ilyen olyan okból kifolyólag.Mész tovább,jön a következő személy,következő ismerkedés,beszélgetés,randi...minden egyes alkalommal végig "kell" csinálni a kötelező köröket,vontatott,sablonos ismerkedési protokoll,mesélj magadról ezredjére is.

36 F

2021. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként is sokkal jobban szeretem azt, mikor egy csajjal suliban, munkahelyen, egyetemen, közös baráti társaságban tudtunk ismerkedni, flörtölni. A legtöbb kapcsolatom, kalandom ilyenekből született. De nem mindig mozgok olyan körökben, hogy legyen miböl válogatni, ezért muszáj idegenekkel ismerkedni, aminek a velejárója ez a klasszikus randi. Főleg hogy most éppen komoly kapcsolatot keresek, hogy ismerjem meg másképp, ha nem randizunk? :) 25f
2021. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Az utóbbi több mint egy évben voltak ismerkedesek de számomra is olyan erőltetettek voltak. Aztán végül nem is alakultak sehogy vagy nem írtak többet rám.

Végül is esélyt adok ezeknek a randiknak is de aztán rájövök hogy felesleges.

2021. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Értem, amit a 7-es ír, de ez nem feltétlen baj. Jó megismerni új embereket, és jó a vonzódás is, egymáshoz bújni, cirógatni egymást, stb. Ezek miatt is megéri. Bár az tényleg nem jó, amikor kiderül, hogy mégsem illünk össze, fájdalmas, idővel ezt is egyre könnyebben feldolgozza az ember, és rutinosan már az elején erre is felkészül, ha ez lesz. Persze akkor is fáj, de ki lehet bírni. Azért van ebben jó is. F
2021. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!