Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Punci nyalás hogy a jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punci nyalás hogy a jobb hölgyek, ha csiklólt le fel nyaljuk, vagy jobbra balra?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább körkörösen. Szerintem az a legjobb. De mindenki máshogy szereti, plusz jó ha változatosan csinálod. A nyelvmozgást, a gyorsaságot és a lágyságot-keménységet is váltogasd
2021. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó ha nem "könyvből" leírás alapján, mechanikusan akarja valaki csinálni, hanem odafigyeléssel a partnere minden rezdülésére.
2021. jún. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem szeretem körkörösen, nálam a fel-le jön be. Mindenkinek más tetszik.
2021. jún. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Az igazán jó nyalásnál a hüvelyt is be kell vonni.
2021. jún. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta körkörösen :)
2021. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mkdir ***** válasza:
91%
A második írta helyesen. Ha figyelsz a másikra. K*vára nem bonyolult. Tudod hányszor mondták nekem, hogy ilyen jó még senkivel se volt? Nem vagyok se gazdag se nagyfarkú, meg menő kocsim sincs, csak egyszerűen figyelek a lány reakcióira bármit teszek. Tudod a kreativitás és az odafigyelés meghintve szenvedéllyel minden könyvnel jobb. De beszélhetek én, a ferfiaknak, csak falrahanyt borsó! Valahogy itt mindenki dominanciakerdest csinál a szexbol. Nem is értem. Nem az lenne a lényeg hogy mindkét ember totál kieleguljon?
2021. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Körkörösen.
2021. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Körkörösen
2021. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb ha minél többet csókolóztok. Vetköztetés közben is plusz elkalandoznak a kezek. Mikor már meztelenül vagytok tovább folytatni csak hevesebben. Utána elkezded lefelé csokolgatni. A nyakánál, kulcsontjánál picit elidőzől. Aztán a melleinél is. Utánna ha már érzed, a testjelzéseiből, hogy kezd nedvesedni..szepen lecsókolgatsz a hasáig, onnan pedig a belső combjáig. A belsőcombnál elidőzöl picit majd elkezded csókolgatni a puncija körül. Egyre közelebb. Elöször a kisajkakat csokolgatod esetlek szopogatod közben végig nyalod a punciját de először gyengéden. Amint "megduzzad" a csiklója előszőr elkezded oldalról nyalni. Hogy melyik oldalról esik neki jobban azt a jelekből észre fogod venni. Utána foglalkozol a csiklójával..közben 2 ujjal közre is foghatod. Elöször gyengéden..lentröl fel és vissza. Utána csinálhatod körkörösen. Azt hogy jó e a tempó illetve az erősség..a testjelzéseit figyelve szintén megtudod. Utána a combja alatt átkarolva széthúzod a punciját és végig nyalod. Ott már foglalkozhatsz a hüvelybemenettel i. Nyalhatod.."bökdösheted" a nyelveddel. Fel is dughatod es egy kört leírva mozgatod a nyelved. Utána visszamész a csiklóra. Nyalod..utána gyengéden beszívod és bő nyállal elkezded szopogatni. Eleinte gyengéden. Egy ujjal felnyulsz a hüvelybe úgy, hogy a tenyered felfelé néz. Ha a szemérem csontja felet picivel megnyomod a hasa allját ott érzed, hogy már puha ..be tudod neki nyomni. Az ujjad a hüvelyében addig nyomd fel es a hüvely felső falát ingereld úgy, hogy az ujjad mozgása egy "hívó" mozdulatra hasonlit. Erezni fogod, hogy ott a tapintása másabb lesz. Ott próbálod azt a más tapintású területet teljesen bejárni az ujjaddal. A nő testjelzéséből szintén észreveszed, hogy melyik része érzékenyebb annak a területnek. Ha kellőképpen nedves..mehet ugyan ez 2 ujjal. Közben a csiklóját továbbra is nyalod, beszívod lehetőleg bő nyállal. Probálhatod innentöl hevesebben..egyre hevesebben. Itt már több mint valószínü, hogy nyögni fog, mozgatja a csípöjét stb. Mikor eléred azt a tempót, erősséget amitől a nyögés, sóhajtozás, csípő mozgás enyhébb lábremegés fokozódik..akkor tartod azt a tempót és az erősséget a nyelveddel és az ujjaddal is! Mivel minden nő más így nagyon figyelned kell rá és ki kell tapasztalnod, hogy melyik "technikát" szereti az adott nő. De ha ezt csinálod és figyelsz a nőre és a testjelzéseire akkor nem fog elfelejteni!:) 23f
2021. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.


Azt kifelejtettem, ami szintén nagyon fontos, hogy bármennyire fel vagy izgúlva, nem szabad belevágni egyből a közepébe. Szóval vissza kell fognod magad és szépen "fokozatosan", hosszabban izgatni/kényeztetni a partnered. Ebben viszont minden nő egyforma. Egyik sem szereti, ha csak egy puncinak nézik őket. Ha érzik, hogy oda figyelsz rájuk, törődsz velük, fontos az, hogy nekik jó legyen, nem vagy önző, akkor duplán meghálálják!:)) 23f

2021. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!