Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ritka nálunk az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ritka nálunk az orális szex?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a párommal. Az elején se mindig, de akkor még gyakrabban nyalt ki. Én bárhol, bármikor leszopom őt, sose voltam fínyás igyekszem minden igényét kielégíteni. Legtöbbször én sem maradok ki a jóból de mostanában már nagyon ritkán elégít ki a nyelvével, és úgy is inkább csak 69-ben. Mondtam neki, hogy jól esne néha, mondta is hogy rendben de félek, hogy esetleg nem meri megmondani, hogy nem szereti. Előfordulhat?

2021. jún. 8. 16:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem ízlik neki a puncid.
2021. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már erről, azt mondta nincs vele semmi baja, csak ritkán van rá alkalom. Bár ha csinálna alkalmat, lenne. De igen én is erre gondoltam. Viszont a higéniára figyelek, nem tudom mi lehet a baj.
2021. jún. 8. 16:30
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Attol független h figyelsz a higiéniára van a puncidnk egyfajta illata ami neki nem biztos h tetszik
2021. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk épp most volt ez aktuális, ugyanolyan mint te, szólt h szeretné ha többet nyalnám, megköszöntem h szólt, meg is kapta, elégedett azóta is, igy is marad.

Kezd leszokni arról h rosszul érezze magát ha kér, ennek is örülök.

2021. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4es én is minden vágyam megosztom vele. De már többször is volt hogy na ma, aztán elmaradt végül eddig mindig. Kb. már 4x minimum elmaradt és nem akarom nagyon ráerőltetni se. :(
2021. jún. 8. 16:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát van amikor úgy esik h nem jön össze, de egy idő után azért a szándékra (vagy annak hiányára) érdemes gyanakodni.
2021. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6os gyanakodnék, de minden más oldalról hibátlan a kapcsolatunk. Viszont attól félek hogy ő lassan majd mindent elvár, de cserébe kevesebbet kapok.
2021. jún. 8. 16:37
 8/22 A kérdező kommentje:
Az ízre meg annyit, hogy az ő farkának is megvan a maga íze, ami szintén nem mindig ugyan olyan. Nekem ezzel semmi bajom nincs. De neki lehet?
2021. jún. 8. 16:40
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Voltam hasonló helyzetben..nem volt kedvem kinyalni,sem szexelni.

Az ok pedig annyi volt,hogy nem tetszett a nunija,sem az íze illata..

De én meg mertem mondani neki,persze nem bunkón,de nyilván sértődés lett belőle...

2021. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#9

Azt azért megnéztem volna hogy adod be a csajnak hogy bocs,de nem tetszik a puncid,a kinézete se ,az illata se,az íze se.

Egy nőnek szerintem nem tudod ezt beadni sértődés nélkül :D

2021. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!