Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a srácnak komplett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srácnak komplett anal plug gyűjteménye van, az ijesztő vagy izgalmas lenne a számotokra?

Figyelt kérdés
Mármint a srác szereti, ha benne van anal plug, maximális higiénia mellett.

2021. jún. 13. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha meglátnám nem kéne hogy rám adja a kabátot én magam venném fel. Az én szememben az ilyen nem férfi aki seggdugóval mászkál.
2021. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem abban mászkál, csak szexnél szereti, ha a lány azzal is kényezteti őt.
2021. jún. 13. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Inkább fogadd el magad, utánna majd jön a többi pasival is kipróbálod. De csak kíváncsi vagy ugyebár...
2021. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, anal plug = meleg pasi?

Prosztatamasszázs = meleg pasi?


Igen magas lehet akkor a melegek aránya.

2021. jún. 13. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyet értek az egyessel
2021. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Először azt hittem, hogy rajtam skarnà használni:D az nem lenne gond, nekem is van egy kis gyüjteményem:D nyithatunk egy boltot

Viszont ha ő magán akarja használni és ilyen gyűjteméne van, na az nekem 'red flag'. Én pl szívesen nyalom a fenekét is egy pasinak, vagy ujjazom meg, de valamiért bármiféle eszköz (plug, vibrátor) feldugása nekem nem fér bele. Sub vagyok, addig okés minden, smíg a férfi domináns marad. A popsinyalásnál még mindig én vagyok az alárendelt. Viszont ha kvázi megdugom valami eszközzel, az felejtős. Ráadásul fura is, mert a férfiaknál a prosztata lehet erogénzóna, ha tágítani akarja a fenekét, az nekem kicsit olyan, mintha meleg lenne és a feszítő érzést akarja elérni. Nekem ez kicsit bizarr

N

2021. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
19/F Tudom nőkhöz szólt a kérdés, számomra furcsa de nem meleg feltétlenül ha van gyűjteménye. Egy kink és ha ez jön be neki hát ez van.
2021. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem kapcsolódik ahhoz, hogy az adott ember melyik nemhez vonzódik, meg ez a jajj nem férfi az ilyen, hagyjuk már, a szexnek az a lényege, hogy a másiknak örömet okozzunk, akkor lesz boldog, ha kiélheti vágyait, ha szeretsz valakit akkor meg csak ez számít, nekem is és barátomnak is van pár anal plugja, én is miatta szerettem meg, érdekes mégis full hetero, csak neki ez egy nagy erogén zóna, sőt mondok akkor még "b*zisabbat" szinte biztos voltam benne, hogy szeretné a pegginget is csak fél mondani, hát felajánlottam én, ő meg repkedett örömében kb, meg látni is öröm, ha úgy van a s*ggét nyalom nem fújjolok, szeretem tehát minden részét szeretem és én is élvezem, pont ezért, volt, hogy felvette a fehérneműimet és mégsem néztem b*zinak, az utóbbi időben már megkért, hogy csúsztassam be neki az öklömet, azt mondta ennyire még sosem élvezett semmit aztán mindig elmondja, hogy ezektől egyre szorosabb a kapcsolaunk es igen egy lánnyal akarmennyire is hihetetlen. És persze mindent megtesz ő is ugyan úgy amire csak vágyom hatalmas örömmel.

Azokat meg csak sajnalni tudom akik nem képesek átélni ezt az örömöt mert fujjolnak mindenre, meg mindenen megbotránkoznak és "felveszik a kabátot".

2021. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!