Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek valóban növekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek valóban növekszik a libidótok a kor előrehaladtával?

Figyelt kérdés

Bizonyos tudományos kutatások ezt állítják. Én ezen meglepődtem, mert általában a fiatal tizenéves kortól a huszon-harminc éves korokon keresztül egyre ritkábban szoktak szexelni a párok, legalábbis az alapján, amit hallok.

A férfiak szex vágya is csökken a kor előrehaladtával.


És mindezek ellenére, a nők éhesebbé válnak?



2021. jún. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nő folyamatosan, de ahhoz olyan pasi kell 32N
2021. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nő
2021. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"de ahhoz olyan pasi kell 32N"


Tehát ugyanolyan pasira 10 évvel ezelőtt még nem vágytál annyira, mint most?


Miben mutatkozik meg az, hogy egyre nagyobb?

2021. jún. 14. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nőtt hanem csökkent. 14-18 éves korom között semmi, nem is masztiztam nem érdekelt a szex, nem gondoltam rá. Utána nagyon 18-24 éves kor között, naponta is akár. Utana egyre kevesebbet. Ma már szinte semennyire.
2021. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Az én esetemben ez nem így van. Évek óta ugyanúgy kívánom a szexet, mint a legtöbb pasi, kapcsolatban is a minimum mindennap..vagy akár 1 nap többször is. Ha az évek múlásával ennél is jobban kívánnám, az már betegség lenne😂


23L

2021. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem huszonéveseknek kéne válaszolni.


Meg tudom erősíteni, nekem is nőtt az étvágyam, szerintem vetekedtem bármelyik kiéhezett tinédzser fiúval, de ez valószínű amiatt is van, mert általában eddigre kiég annyira a házasság, hogy az embernek nem kielégítő a szexuális élete, ha még van egyáltalán.

Persze, hogy ilyenkor az ember ki van éhezve.


Másrészt én pl. a testemet is sokkal jobban el tudom fogadni, de én elég egyedi eset vagyok, mert 35 felett lett emberi formám. A szülés után rám jött 10 kg, így vagyok most 55 kg 169 cm-hez és mellem is van végre, persze, hogy jobban le merek vetkőzni.


Korábban elég sok melója volt a partneremnek abban, hogy egyáltalán le merjek vetkőzni.

2021. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!