Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől van, hogy hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy hiába dolgozok kemény fizikai munkát nap, mint nap, sokszor 10-12 órában, de a libidóm nemhogy csökkenne, növekszik?

Figyelt kérdés

Nem igazán kellemes állandóan álló pénisszel lennem, amit vernem kell szinte mindennap.....


22/F


2018. júl. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt +aszex feleség.A többit inkább nem írnám le.
2018. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vajon miert nem jutott egy ilyen pasi? :(
2018. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Felvilágosítanálak, minél többet mozogsz, minél fittebb vagy, annál magasabb értéken pörög a libidód is! Élettani, biológiai részét nem tudom elmagyarázni, de ennek megvan a tudományos értelmezése is. Orvos nejem már alszik, így jelenleg nem tudja elregélni, pedig már többször halottam tőle.


Ebből a helyzetből ered az is, hogy a elméleti, szellemi emberek kevésbé teljesítenek az ágyban, mit a fizikai dolgozók. Lásd pl.: a történelem folyamán közismert, a lovászfiú, a kertészlegény besegített az úri nép szaporulatában. ;-)


Amennyiben munkád által (is) szeretnéd csökkenteni a szexuális ingerületeket, válts szellemi tevékenységre. Igazán akkor lesz ennek eredménye, ha mindez kedvedre van, amolyan mániáddá válik az agyalós munkád. (kockulj be!)


Szerszámodat pedig nem kell minden nap verned, ha állandó partnert találsz, főként, ha szerelmes is leszel. Persze az is nagyban segít, ha partnered is szereti a szexet, így együtt levezethetitek az ingereket.

2018. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.. 6-18ig melóban is, edzés, vacsi főzés, utána szex.. és nem fáradtam el.. Még 5 óra alvással sem. Hétvégén persze lehúztam egy 13 óra alvást, vasárnap este természetesen aludni megint nem tudtam..


Sok tesztoszteron. Nincs ezzel baj..

2018. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!