Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társkeresésnél tényleg akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél tényleg akkor kérés egy nő felé hogy tanítson meg rendesen puncit nyalni?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom,így nem igazán tudom hogy kell jól csinálni.

De nagyon szeretném. Viszont ha soha nem mondják el, nem fogom tudni megtanulni.

Kis méretem van és elég öreg vagyok már, szóval sürgető lenne mert az impotencia miatt más lehetőségem nem lesz a szexben



2021. jún. 14. 20:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#9 elhiszed hogy nem jószántamból nincs tapasztalatom....

Agyfaszt kapok ettől az illene több tapasztalat.... igen illene és jó lenne de nincs....ezért szeretnék


#10 szoktam kérdezni de semmi csak várják hanyatt fekve s csodát és ha nem jön akkor megy a hiszti és kuka vagyok...ahogy akkor is ha én merek szólni hogy szeretnèm a szopást. Ezért inkább hallgatok...

Csinálnám én bármeddig ha lenne értelme


#4 hez csak annyit hogy leírni és csinálni két külön dolog. És mennyire jó hogy itt el vannak ájulva a nők. Ilyenkor nem gond hogy egy 24 éves srác ki tudja hány nővel volt?

Ha jól nyal és dug akkor örömmel beálltok a sorba....

2021. jún. 17. 09:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!