Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem indítanak be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem indítanak be nagyon a kalauzok?

Figyelt kérdés
Vonaton ha utazom és elkéri a jegyet és kezeli az engem teljesen megőrjít, rögtön felizgulok. Már próbáltam tőlük randit kérni de mikor azt kértem hogy egyen ruhában jöjjön és hozza a jegykezelőjét el akkor csak mosolyogtak és nem lett randi.

2021. jún. 14. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak téged
2021. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintetek amúgy a mozdony vezetők szoktak szexelni a kalauzokkal két menet között? vagy mikor látom hogy felmászik a kalauz a mozdonyba az azért lehet?
2021. jún. 14. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
XD
2021. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem megbeszèlik, hogy most mennyit kèssenek a vicc kedvèèrt 😂
2021. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy (női) kalauz indított be, amikor odaállt mellém jegyet kérni.

F

2021. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És lett belőlle valami? Össze jött?
2021. jún. 14. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Nem, nem kezdtem ki vele.Igazából csak odaadtam a jegyemet, egy ideig még néztem hátulról amíg láttam. Aztán továbbment és ennyi.

Én meg gondoltam magamban de jó, hogy ilyen dögös kalauz nők is vannak.

2021. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Mármint az 50es pocakos kopaszodó pasik vagy a 40es izzadtságfoltos ingben lévő molett nők?:D melyik tetszik? Bkv n is ugyanezek járőröznek kb, csak a koruk alacsonyabb
2021. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Izé... a szerelvény csak a vonató horognyzat lévén van összekötve a mozdonnyal, menet közben nem lehet átmenni. Hacsak valaki nem játszik India Jonest és át nem mászik a 80-100 km/h-val száguldó szerelvény tetején (bár ott megrázná a 25 kV) vagy ugrik át a szerelvény végéről a mozdonyra és mászik át az oldalán az ajtóig (a mozdony oldalán van az ajtó, a két végén vezetőfülke van). Szóval nem túl sanszos hogy menet közben dugna a kaller és a mozdonyvezető 😂
2021. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, én olyat látam hogy álomáson ment fel a kalauz a mozdonyba és csak pár megálóval később jött le onnan
2021. jún. 15. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!