Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért undorodtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért undorodtok a saját spermátoktól?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon izgató, mikor belémélvezés után letisztogat a nyelvével a pasi, vagy ha a cicijeimre élvez és lenyalogatja róla a spermát, vagy a számba és utána lenyelés előtt csókolózunk. Azt megértem, hogy hetero pasik másik pasi spermájától undorodnak, de a sajátjuktól miért?

2021. jún. 15. 10:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Amiért a hugyomat se iszom meg, meg a székletemet se kezdem el falatozni, vagy a fikámat. Ez ilyen
2021. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon a puncinedvtől is undorodhatnál, ha figyel a pasi a táplállozására, nem dohányzik, akkor nincs rossz íze.
2021. jún. 15. 10:40
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom megmagyarázni de egyszerűen nincs kedvem hozzá. Volt már hogy gondoltam megkóstolom, de egyszerűen elfog a hányinger ha rá gondolok.
2021. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
47%
Igen, de az nem a sajátom, hanem jó esetben a szerelmem puncinedve akit szeretek, és azt jelzi, hogy éppen fel van izgulva és rám. Ez érted olyan, hogy a farkamat ha le tudnám szopni, akkor se tenném meg, hiába papíron mondjuk az még jó érzés is lenne, egyszerűen homokos dolog.
2021. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ha önkielégítek kézzel, utána le szoktam nyalni az ujjaimat, egyszerűen szeretem megkóstolni az ízem, szerint ebben semmi gusztustalan nincs.
2021. jún. 15. 10:46
 6/38 anonim ***** válasza:
73%
hát "ízlés" kérdése, szerintem azért a legtöbb számára ez nem éppen gusztusos
2021. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha undorodsz a sajátodtól, akkor milyen jogon várod el, hogy a nő lenyelje, ő ne undorodjon?
2021. jún. 15. 10:52
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Én nem kívánom magamat, a barátnőm meg elvileg kíván engem, hiszen épp szexelünk :D

Egyébként meg nem várom el, hogy lenyeljék, egy szóval nem írtam.

2021. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

Csak a nyomik undorodnak. Az igazi férfinak nincs baja vele, a sajátom, belőlem jön, a csajom se undorodik tőle, le is nyeli sokszor, ha én "elvárom" tőle, elég gáz lenne ha én undorodnék.

Ahogy az igazi Nők sem undorodnak saját maguktól.

Nyilván nem az a hobbim, hogy desszertként a spermámat nyalogatom, de sokszor csókolózunk pl orál után is, így kóstoltam is sokszor, ahogy eddig szinte minden nőm is ugyanúgy kóstolta a saját ízét nyalás után smárolva...

Ez a normális.

Nem a sok prűd idióta, aki megsértődik ha a csaj nem engedi az arcára, szájába stb, de ő meg undorodik saját magától.

Külön szánalom az az igénytelen puhapöcs, aki a spermát a széklethez hasonlítja...

2021. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha a nőt akarata ellenére rálehet venni, hogy lenyelje, akkor egy szolgalény. Ha kényszerítésre nyeli le, akkor is. Ha ő akarja és kívánja is, akkor minden rendben van.
2021. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!