Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes tartós párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tartós párkapcsolatban is masztizni, edzeni a szexre?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Az már régen szar kapcsolat ha nem tudjátok egymást kielégiteni.

Akkor minek vagytok együtt?

2021. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban nem edzeni kell rá, hanem gyakorolni.
2021. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
oké, hogy kapcsolatban egyutt kell csinálni, de ott is simán eloforudul, hogy jol esik egy gyors maszti. Foleg azokban, ahol még a felek nem élnek egyutt, hanem "csak" egymáshoz járnak, és esetleg nincs minden nap találkozás. De még akár ezen felul is jol eshet valakinek napkozben a másik jelenléte nelkul egy gyors stresszlevezetés. Szerintem ebben nincs semmi rossz. Anno én az exemmel tok normálisan kezeltem ezt. Jot mosolyogtam ha megtudtam hogy mmasztizott és játékosan megmondtam neki hogy rossz kislány volt és legalább utána kapott egy kis "buntit". Még kis játéknak is jo volt.
2021. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem beindítanak a vizuális ingerek, van hogy egy nőt a buszon, vagy a munkahelyen vaagy bárhol nagyon dögösnek találok, és rá fantáziálva kiverem, de ettől függetlenül egészséges és tartalmas szexuális életet is élek. A kettő egymástól független, nem mindig van alkalmam szexelni, így oldom a feszkót is, illetve edzésben is tartom magam. Nem gondolnám hogy ebben bármi rossz lenne.

F/30

2021. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy " működöm" , ahogy a 4# es versenyző...🤗
2021. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk, de helyette minden nap együtt vagyunk ez pont elég :-)
2021. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!