Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, igénylitek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, igénylitek, hogy olykor jóóó alaposan megdugjanak titeket? Úgy igazából, mikor alaposan megrángatnak benneteket. A másik kérdés pedig, hogy mikor volt részetek legutóbb ilyen szexben?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha esetleg nyersnek tűnök, csak próbálom érzékeltetni a szex mértékét.

2021. jún. 15. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8: Ez az elso ilyen hozzaszolasom, szoval nem.

Csak viccbol irtam amugy is:p

2021. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
De mèg mennyire :P
2021. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Évekig ez volt minden álmom, mert találkoztam valakivel, akivel ilyen lett volna.

Soha nem volt benne részem, ennek ellenére pontosan érzem, hogy milyen lett volna vele.


Volt részem hasonlóban, de amilyen vele lett volna, ahhoz képest minden más csak maszatolás.


Ezt a őrült szenvedélyt senki más nem tudja kiváltani belőlem.

Jelenleg azt hiszem, beleszerettem végre valaki másba. Vele érzéki, lassú szeretkezést tudok csak elképzelni egyelőre, de az a fura, hogy most meg pont erre vágyok, ő ezt váltja ki belőlem.

2021. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szeretem ha változatos a szex.


Volt olyan, (évekkel ez előtt) hogy kifogtam egy igazi "szeíd óriást". Hiányzott belőle tényleg minden fajta agresszív megnyilvánulás. A hangját sem emelte meg soha.

A szex vele változatos volt. De mindíg finom. Egyszer kértem, hogy fenekeljen el kutya pózban. Nem tudott egy rendeset sem a fenekemre csapni.

Egyik alkalommal nagyon sokáig tartott az előjáték. Már nagyon akarta. Miközben finoman dugott, adtam neki az instrukciókat. Majd kerek-perec mondtam mit akarok.... Olyan jó herecsattogós dugásban azóta sem volt részem. Ennek talán 4 éve már.

Hasonlóban igen, de ott meg túl hosszú volt a partner farka és fájt.

N

2021. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

:D altalanossagba veve szerintem minden lany igenyli az ilyet neha-neha

16/L

2021. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen igenylem
2021. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Bizony a nők időnkènt igènylik,hogy világos legyen nekik hol a helyük ès "mire szolgálnak". :)))
2021. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!