Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tegyük fel a házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegyük fel a házasságban mikor a ffi idosebb 10-15 evvel és elérkezik a ffi 50 eves korára akkor a nő még 35, a ffi teljesitoképessége csokken, a nő nem csalja meg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
26 vagyok és én azt tapasztalom, hogy az idősebb férfiak sokkal jobbak a szexben mint a korombeliek és nem csökken a teljesítőképességük.
2021. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy 50 éves korára minden férfinak csökken a teljesítőképessége, ahogy az sem biztos hogy minden nőnek 35 évesen olyan fene nagy igényei vannak amit ne lehetne kielégíteni.


Ahány élet annyi féle változat, de szerintem a megcsalások többsége nem emiatt van.

2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
24 vagyok 50 feletti pasik jobbak.
2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3. Szoval az öreg bácsika kell neked ? Szép..


Miért van az szerinted hogy a rendőrségen is leselejtezik az 50+os állományt a fiatal 20as zsarukra? Vajon? Vannak haverjaim 40fölött mind azt mondja hogy regen ment naponta 3x most örül ha minden nap egyszer oké..

2021. jún. 16. 09:31
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

egyetértek a csajokkal, egy csomó fiatal pasim volt, aztán lett egy jóval idősebb és vele sokkal jobb a szex (is).

50 fölött is sokáig bírja ha akarja, és van hogy 3x is elélvez szex közben.

Nem korfüggő

2021. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit jelent nektek az hogy 50 folott? Mert 53 vsgy 63 mert a ketto nem ugyanaz
2021. jún. 16. 09:36
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

# Mért a rendőröket mostanában szexre tartják, vagy hogy jön ide ez a példa?


Amúgy azért cserélik a 40 -eseket 20 -asokra, mert nyilván fiatalok végeznek a rendőrtisztin, meg a tiszthelyettes képzőn, onnan nem idősek kerülnek ki. A 40 -esek meg korkedvezménnyel nyugdíjba készülnek, mert gondolom van még más tervük is az életben, ha megtehetik.

2021. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én most ezt nem arra értem.

Valljuk be hogy egy 54 éves nincs olyan kondiban mint egy 25 éves. Akármennyire szépítjük. 40es haverjaim bevallottak hogy 25tol mar csak lefelé van.. és azért enyhén szolva tulzas hogy egy pl 58 eves 3x is tudja ha akarja meg stb.

Korral jár az öregedés és bizony 50 fölött erint ferfiakat is.

2021. jún. 16. 09:41
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Lehet hogy nálad igen, de ne általánosíts.

Volt olyan huszonéves pasim aki kb max 5-10 percig bírta, volt olyan akinek elég volt heti 1...

És lehet, hogy te puhány lettél idősebb korodra, de ismerek nagyon jó kondiban lévő sportos idősebbeket is. Ne kifogásokat keress, hanem megoldást.

Sportolj, élj egészségesen, ne legyél túlsúlyos, és a szexben is lehet ám "edzeni".

2021. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudom milyen haverjaid vannak, nem biztos hogy reprezentatív mintája a férfiaknak. Sajnálom, hogy ők már 25 -től leszálló ágban vannak. Szerencsére nem mindenki ilyen.


Ez a napi 3 meg mese habbal felnőtt embereknél (fiataloknál is inkább kivétel mint szabály) és nem azért mert nem bírnák, hanem alszanak, dolgoznak, társaságban vannak, közlekednek, bevásárolnak, gyerekekkel foglalkoznak, élik az életük, aki napi 3 kiadós aktust akarna az gyakorlatilag minden szabadidejében azt csinálná. Akármilyen hihetetlen, de erre a nők többsége nem is vevő.

2021. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!