Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor állnak már le önmaguk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor állnak már le önmaguk megtagadásával az emberek?

Figyelt kérdés
Identitás tagadására gondolok. Nők részéről ezt annyira nem látom, leginkább férfiakra jellemző. Néha férfiakkal vagy transzvesztitákkal teremtenek szexuális kapcsolatot (amivel nincs baj) és azt mondják, hogy ők heteroszexuálisak. Nem azzal van a baj, hogy ők biszexek, hanem azzal, hogy a külvilágnak azt mutatják, hogy teljesen normális, ha egy hetero néha szexel egy azonos neművel. Aki igazán hetero, az tudja, hogy ilyen nem igazán fordul elő... Titeket nem idegesít, hogy nem vallják be maguknak, hogy minimum biszexek és inkább a heteroszexuális fogalmát akarják elhajlítani, csak hogy magukra tudják húzni? És amikor egy meleg fel akar szedni egy szórakozóhelyen és azt mondja nekem, hogy minden férfi b.zi, csak van, aki ki meri próbálni, van, aki nem, akkor már nem is csodálkozok :D hány "hetero" férfival lehetett együtt.

máj. 15. 01:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Engem igazából annyira nem zavar, ha valaki nem meri nyíltan felvállalni magát. Nem tudhatjuk, hogy az ő háttérében mi van. VISZONT! Mind addig, amíg ez senki másnak nem tesz rosszat, főleg itt arra a partnerre gondolok, aki nem kifejezett fér bele a hetero ideákba. Én nyíltan vagyok biszexuális, nincs a homlokomra varrva, ha bármikor szóba kerül, szívesen elmondom, de feleslegesen meg kötöm mindenki orrára. Nekem mindig az volt a fontos, hogy minden eddigi partnerem ezt pontosan tudta rólam, és a közeli barátaim is tudják. Én alapvetően a férfiak felé hajlom, szeretnék férfivel házasodni és gyerekeket vállalni majd. Viszont két nővel is voltam már, amit nem titkolok. És a partner számára is rendben van dolgot, azért írtam, mert én voltam már letagadva, úgy hogy személyesen jelen voltam egy helyzetben. És nagyon rosszul tud esni, mivel nem tudod, hogy az adott illető a szexualitását szégyelli, vagy konkrétan téged. És nyilván megjelenik az a gondolat is, hogy “bezzeg tegnap este még jó voltam”. Szóval Ja, valami ilyesmi a véleményem. :)
máj. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 ha nyíltan nem is, de itt, egy anonim oldalon felesleges lenne hazudnia. És azt mondania, hogy hetero férfi vagyok, bár tegnap leszoptam a haveromat. Na neee... Ez nem hetero dolog.


Nagyon sajnálom, hogy téged letagadtak, ez viszont már nem csak maguk ellen szól, hanem más ellen is.


De látod, te is biszexnek vallod magad, hiszen mind a két nemmel létesítettél kapcsolatot. Te teljesen rendben vagy. Másoknak is így kellene.

máj. 15. 02:53
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
A heteroszexualitás és a melegség egy skála, ahol egyik szélen a 100% hetero áll, középen a biszex, másik szélen a 100% saját neméhez vonzódó. Mivel ez egy skála, nem minden esetben lehet egyértelműen megszabni azt, hogy valaki pl. még a hetero, vagy az enyhe biszex skálába esik. Ilyen lehet mondjuk egy férfi, aki párkapcsolatot csak nővel tud elképzelni, nem vonzó számára az anális szex semmilyen formája, de abba belemenne, hogy egy másik férfi elégítse ki ōt.
máj. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Amig a munkahelyen gunyolodnak rajtam a hatam mogott addig sose fogom felvallalni magam
máj. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Én nem erre vagyok kíváncsi. Hanem pl itt, amit látok. Hogy leírják, hogy ők heterok és közben leszopatnak férfiakat és ez teljesen normális. Nem, nem az.


#3 ez se válasz a kérdésemre...


Azokra vagyok kíváncsi, akik NYÍLTAN elmondják, hogy voltak már férfival, de közben heteronak vallják magukat.

máj. 15. 06:21
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
5 - Majd egyszer megérted 😉
máj. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Hogyan? Mert eddig nem sikerült. Ezek szerint te tudod, miért csinálják ezt. Miért nem írtad le a fellengzős válaszod helyett?
máj. 15. 06:33
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Amig a gyerekek ugy nonek fel hogy a bu*zulás az nem lesz elfogadott a tarsadalomban, addig meg fogjak magukat tagadni mert nem akarnak megszegyenulni masok elott
máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj ezek az emberek saját maguk előtt sem merik felvállalni hogy biszexek.

Én biszex vagyok, nem reklámozom, de itt minek tagadjam?

Viszont van rengeteg ember aki úgy nőtt fel hogy a férfiak közti szex az bűn, undorító stb. Ők saját maguknak se vallják be hogy biszexek. És sok közülük úgy van ezzel hogy amíg kanos addig érdekli a férfi test meg a fasz, de mikor elélvez akkor undort érez az egész iránt. Elfogja egy úristen mit tettem érzés.... Fúj ez undorító....

Férfiak iránt érzelmekre képtelenek, gyengédségre is, csak a konkrét szex vonzza őket az is csak ha épp fel vannak izgulva. Egyébként undorítónak tartják az egészet...

Nincsenek rendben önmagukkal az a baj.

máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Engem izgat férfival az orális szex, volt is már rá példa, hogy megtettem, bár egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor. De mást nem tudnék elképzelni férfival, még azt sem, hogy ő csinálja nekem.

Épp ezért én közelebb érzem magam a heteróhoz, mint a biszexhez. És ezt nem egy ilyen károgó fogja megmondani, hogy én mi vagyok. Értsétek már meg, hogy ez nem fekete-fehér, hanem vannak fokozatok!

máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!