Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nagy mellekel mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy mellekel mennyire nehéz az élet? Ha vannak vele problémák mik azok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 13:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Nehezek és faj tőle az ember háta. Nyáron a melled alatt izzadsz nagyon sokat , én pl melltartó nélkül nem tudom meglenni nyáron vagy különben folyton csorog le a hasamnál a víz. Nem tudom olyan ruhát/pólót hordani aminek kivágott a háta, vagy amibe ugye nem tudom melltartót felvenni mert a melleim külön élett élnek. Én nagyon örülnék annak ha C-s kosaram lenne és nem D vagy ha hízok egy kicsit E.
2021. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok hason aludni, esetleg magas párnával, de akkor kitörik a hátam..

Mindig figyelni kell, hogy jól álljon a melltartó, ne legyen kint a fél mellem, ha túl kivágott a póló, akkor húzzak-e alá valamit..

Nem mehetek sehova melltartó nélkül, mert megbámulnak.

Ha a melltartót színe sötétebb, mint a trikó, akkor már nem merem felhúzni, mert kilátszik a melltartó. Ez leginkább ha a testszínű/fehér a mosásban van.

Meg úgy alapból rossz érzés, hogy kiraknám azért kicsit, mert szép és nőies egy kivágott felső, viszont akkor azon aggódom, hogy közönsegesnek tartják-e stb.

2021. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a hátad, nem tudsz bármilyen pózban aludni, kényelmetlen hason feküdni pl. strandon. A nyálcsorgató hülyéket megszokod egy idő múlva.
2021. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!