Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a felháborodásom vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem 2 héttel ezelőtt egy év után. Megvoltak a magunk problémái viszont ez a szakítás mondhatni váratlan volt egy hónapja meg az össze költözést terveztük. Nem adott rendes indokot igazából 5 perc alatt le zavarta SMS-ben,amikor mondtam neki hogy legalább találkozhatnának azt mondta nem akart mert nem áll készen rá hogy el engedjen. Az volt ah indok hogy idő kell neki hogy egyedül legyen és megtalálja hogyan lehet egyedül is boldog. Mint mondottam elotte meg voltunk teljesen oken,egy veszekedést leszámítva az utóbbi időben nem volt gaz. Másnapra letiltott minden honnét,meg TikTokrol is,azonban meg mielőtt letiltott láttam hogy az ex barátság extrákkal haverja végig likeolta minden képet ami fura volt mert egyébként a srác soha nem beszélt vele ( 1 héttel azelőtt “mentek szét”hogy mi össze jöttünk,az exem vele csalta az exet úgy fel éven át). Na most,közös barátomtól tudom hogy tegnap találkoztak egy buliban. Nem tudom mi történt vagy hogy csak ennyit. Ez viszont rosszul esik,nem az hogy relatíve gyorsan túl lépett hisz gondolom ezt már tervezgette magában egy jó ideje csak nekem volt új. Hanem hogy amíg együtt voltunk folyamatosan ha szoba került a srác szidta,hogy mekkora szemet,soha nem lenne újból vele stb. Aztán másfél héttel azután hogy velem szakít együtt buliznak meg kitudja mi. Csak szerintem inzultalja ez az emlékunket,vagy túl reagálom hisz már nem vagyunk együtt?
2021. jún. 17. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt arról lehet szó, hogy bekavart a 3.fél és inkább átpártolt hozzá, de letilt hogy a képed se lássa, mert akkor meginog. 4 év után menyasszonyom az esküvő előtt 3 hónappal gondolt egyet és mire felkeltem letiltott mindenhonnan és még aludtam csendben elvitte minden holmiját. Mint kiderült bekavart a harmadik de nem volt hajlandó sem tallkoyni sem megmagyaráyni, pedig el tudtam fogadni hog mást akar de hallani akartam a miértjét az egésznek... néha elég érthetetlen a dolog
2021. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Tisztában kellett legyél vele hogy a barátnőd egy rib.anc ha fél évig csalta a barátját veled. Ilyenektől ne is számíts jobbra.
2021. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem velem csalta hanem ezzel a 3.sraccal.

1: igen,a miért engem is érdekelne. Elfogadom a döntését de az Idő kell hogy egyedül legyek boldog aztán letilt annyira atlatszo.

2021. jún. 17. 16:36
 4/23 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavarna hogy sms-ben dobtak ki. Ha szakítani akar akkor mindenféle normális indok nélkül akkor legalább legyen benne annyi hogy a szemedbe mondja.


Egyébként meg lehet már beszélt vele előtte is és csak azért szidta előtted hogy ne gyanakodj.


Azonban ez nem is lényeges szerintem annyira. Ha ilyeneket művel valószínűleg jobb lesz neked nélküle. Az lesz neked a legjobb szerintem ha túl lépsz rajta minél hamarabb és nem foglalkozol vele. Keres egy normálisabbat. (nem árt az olyan aki nem csalta meg az exét mert ott talán kicsit nagyobb esélye van annak hogy téged is megfog csalni)

2021. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Itt szó sincs ilyen "egyedül akarok lenni" dologról. Aki boldog a párkapcsolatában, annak ez eszébe sem jut, aki meg nem, annak oka van.


Itt egyszerűen arról van szó, hogy elhagyott téged a másik pasiért. Csak ezt nem akarja kimondani, mert ezt morálisan el szokták ítélni.


Azt elhiszem, hogy szar. De vígasztaljon a tudat: ez a csaj ostoba mint a föld, ha így kezel helyzeteket, hosszútávon úgyis pokol lett ovlna vele.


Az hogy jogos-e.... nem tudom, párkapcsolati dolgokban sosem érdemes "jogos" vagy "igazam van" dimenziókban gondolkodni, mert a saját érzelmeihez mindenkinek joga van. Ha ő úgy érzi neki jobb a másikkal, akkor nincs mese, hiába szól minden logikus érv melletted.


Egy dolgot viszont ne csinálj. Sose fogadd vissza. Ha megteszed, újra le fog lépni, ha kedve így tartja, hisz te olyan vagy, aki visszafogadja.

Tiltsd le te is. Előfordul, hogy egy idő után feloldják a tiltást és megpróbálják visszacsinálni vagy kihasználni a helyzetet.


Egyébként onnan tudhattad volna, hogy baj van, hogy ahogy írtad, a kapcsolatotok alatt is szídta a srácot, hogy mekkora szemét. Innen lehet tudni, hogy az az ügy még nincs lezárva. És a nő bizony nem teljesen a tiéd, amíg lezáratlan ügye van.

2021. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Na igen az SMS-ben dolog nagyon gaz volt. Felhívtam 2x mindkétszer ki nyomott mert ő most nem tud beszélni.

Utolsó,lehet igazad van,azt nem értem akkor miért nem mondta el hogy megismert valakit és már nem szerelmes belém.

2021. jún. 17. 16:53
 7/23 anonim ***** válasza:

Hm.. lehet tényleg nem tudott épp beszélni.. Mondjuk épp konkrétan tolták hátulról és gondolta a megcsalás elég vétség h szakítson, de nem volt épp beszélős helyzetben....:D

Sry, tú mács poresz:D

2021. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz a csaj, mi ez már hogy fel se veszi. Jobban jársz nélküle tényleg.
2021. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tiszteletlen volt de nem az akaszt ki a legjobban.
2021. jún. 17. 18:15
 10/23 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy volt barátnőd a dugóbaráttal akart először szakítani, de az ügyesen átbillentette arra, hogy veled szakítson.


Felhívhatta arra figyelmét, hogy te sem kínálsz neki komoly megbecsültséget. Egy év után nem csak az összeköltözés, hanem az eljegyzés is szóba jön akkor, ha egy férfinak tényleg komoly szándékai (házasság, családalapítás) vannak egy nővel. Enélkül csak a nő legszebb éveit rabolja.

Aztán mondhatta, hogy ő meg nem rabolja az idejét, keressen csak normális szolidabb srácot komoly kapcsolatra, amíg pedig az nem kéri meg a kezét ugyanúgy találkozgassanak...

2021. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!