Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek az egyszerű kiegészítők, amik sokat dobnak a nőiességeteken is?

Figyelt kérdés
Mint a promees termékei, olyasmikre gondolok.
2021. jún. 17. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami burkolt reklám lehet 😂
2021. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az, csak így a legegyszerűbb lefedni azokat a kiegészítőket amikre gondoltam.. :)
2021. jún. 17. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Az gáz ha én nem is hallottam erről? :D azt hittem valami fülbevaló, karkötő kategóriára gondoltál, de most ránéztem és ez egy fehérneműs webshop🤔

Van egy pár ilyen cuccom, de Aliexpressről rendeltem sokkal olcsóbban:D meg sexshopból szereztem párat. Van nyakpántom, bőr nyakörvem, bőr hám, olyan is van pár, ami az oldalon 'díszpánt' néven fut. De megmondom őszintén én ez utóbbikat sosem a melltartómra veszem rá, hanem anélkül hordom magában. Melltartókhoz ha kell pánt inkább eleve pántosat veszek vagy varrok rá. Mindkét megoldás van itthon. Emiatt ezeket a díszpántokat önmagukban veszem fel:)

Valóban szexik tudnak lenni ezek, de nyilván nem minden nap járkál bennük az ember. Meg nem ettől lesz valaki nőiesebb szerintem

2021. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Bro' mire egy nő az alsógatyádat látja már rég bejössz neki annyira hogy lényegtelen lesz a gatyád márkája - ettől még legyen tiszta és törekedj az igényességre. Önmagába viszont ettől nem fog egy nő sem az ágyadba ugrani, viszont egészen biztosan az ellenkező irányba szalad ha azzal kezdesz el frenkizni neki hogy milyen alsógatyád van.
2021. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem pont ilyet, de hasonlót tervezek venni. Nem szoktam magamra ujjazni magam, de azèrt ha szexinek látom magam, akkor önbizalmat ad, ès az ágyban sokkal jobb vagyok tőle. :)
2021. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Kiegészítők nem dobnak a nőiességen. Ha ezt te így gondolod, akkor súlyos mentális képzelgéseid, hiedelmeid vannak, agymosott vagy és felszínes, üres.
2021. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!