Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire zavar titeket a szexualitásotok, nőiességetek megélésében, hogy a magyar társadalom "prűd"?

Figyelt kérdés

Most is kint van egy kérdés, hogy egy lány volt két pasival egyszerre és nem tudja, hogy kezelje a helyzetet a jövendőbeli kiszemelt előtt.

Mivel én elég nyitott vagyok, így a nők is azok velem szemben és ugye hallok erre vonatkozó panaszokat illetve hogy ez is megnehezíti a párkeresést, mert a nagy általánosság az, hogy vagy vevő a férfi, de akkor általában hűtlen is, még a hűségesebb férfiak nem igazán kaphatóak, nekik egy "rendes, apáca lány/nő kell".



2015. nov. 4. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom azt, hogy prűdség lenne az, hogy bizonyos dolgok valaki számára nem férnek bele a szexbe. Nekem van egy saját definícióm a szexről, számomra jelent valamit, és ebbe bizonyos dolgok nem férnek bele, pl. a kettőnél több személyes szexuális élmények, az anális szex, hogy csak két példát említsek. Sok ilyen dolog van. Ennek ellenére nyitott vagyok bizonyos szintig, szeretek újítani, új dolgokat kipróbálni, imádom a szexet, és egy állat vagyok az ágyban. Szerinted ez prűdség?
2015. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül tettem zárójelbe, illetve azt is értem alatta, hogy nem tudják elfogadni, hogy valaki más.

Mint mondjuk falun, hogy valaki felvesz egy magassarkút, kis smink aztán már az idősebbek prostinak kiáltják ki.

2015. nov. 4. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire alapozod ezt a megállapítást, minthogy a "a magyar társadalom prűd"? És miből gondolod, hogy mi a nagy általánosság a férfiak között? Tök feleslegesen böfögöd fel újra ezt a témát.
2015. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi értelme ennek a kérdésnek? a szex általában két emberre tartozik négy fal között

abban, hogy jól érezzem magam a szerelmemmel, teljesen felszabadult legyek, köze nincs a társadalomnak..., csak rajtunk kettőnkön áll

a nőiesség megélése, meg szintén személy függő, és bármennyire is nehéz elfogadni, vannak társadalmi normák, íratlan szabályok, amiknek meg kell felelni, különben kivet magából a társadalomból, és ez nem csak Magyarországra igaz, hanem a világ többi részére is (értsd: nem rohangálok ruha nélkül az utcán)

2015. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem ugyanúgy sokan basztatnak, mert férfiként havi szinten mással szexelek. A kedvenc beülős helyemen, meg úgy ismernek, mint aki heti szinten más csajjal megy oda randizni.


A nők érzékenyebbek és jobban magukra veszik ha basztatják őket a szexualitásukkal? Ez az ő bajuk.


Ha a nőcsábász, sikeres férfiak is tűrik sokak beszólogatásait, akkor a nők is megtehetik ugyanezt, hogy leszarják mások véleményét.

2015. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!