Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ronda nőnek lehet esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nőnek lehet esélye átlagos pasikkal szexelni?

Figyelt kérdés

Egy csomó átlagos lány szexel jó pasikkal. Persze barátnőnek nem vállalják be őket, de alkalmi szexre simán.

"Egy szinttel lejjebb" ez működhet? Átlagos férfiak szoktak kifejezetten ronda nőket dugni?


2021. jún. 18. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Simán. Én például mindig is imádtam csunya csajokkal dugni...isten tudja miért.

Pedig egészen jól nezek ki.Mondjuk volt hogy nehezen győztem meg hogy tényleg akarok tőle valamit.

2021. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze simán tudsz találni, csak egy picit tegyél érte!
2021. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nos én átlagos vagy talán kicsit átlagalatti pasiként esélytelennek látom azt hogy valaki egy éjszakása legyek (ilyen csak jó pasival történhet).

Na és olyan vagyok hogy ha már szexre kerül a sor akkor inkább kapcsolatban reménykedem.

A szépség,rondaság relatív egyébként.

Ha szívesen ismerkednél egy 25 éves félénk,átlagos/alatti pasival (esetleg kép csere után úgy gondod hogy szívesen lennél velem) írj rám.

(csak lányoknak nőknek szól az az hetero vagyok)

(nem hiszem hogy valaki jelentkezne max pár troll de azért leírtam miért ne)

2021. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!