Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos huszonéves párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos huszonéves párok mennyit szexelnek?

Figyelt kérdés

Nekünk sok időnk van egymásra, jelenleg anyámnál lakunk. 2 és fél éve vagyunk együtt. Én dolgozom ő tanfolyamra jár. Nincs miben elfáradnia. Mégis max heti egyszer csináljuk, ami tart öt percig, mert nem bírja tovább és szerinte ez tök normális. Nem is érti miért vagyok kiéhezve. Komolyan, van olyan aki szerint ez normális??

22N


2017. ápr. 12. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Heti 5 perc az kemény műszak , rendesen odateszi magát!

Lehet nem kíván inkább? Azért én 40 felé is gyűröm a lepedőt, amikor tehetem, nemhogy 20-on évesen...valamit beszéljetek át, de nagyon sürgősen szerintem.

2017. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És nem csinál 2.műszakot?

Huszonéveseen a férjem 12 órákat húzott le, én 8+3-at, nem volt még gyerek, és tuti, hogy napi 1 óra megvolt. Vagy 2 menet.

2017. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 általában
2017. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is heti egyszer van és én is ki vagyok éhezve, fogalmam sincs mit kéne még bevetnem, hogy több szex legyen.

Lassan azt az érzést kelti bennem, hogy egy kielégíthetetlen p-icsa vagyok... 25N

2017. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fatökü,langyos pasit választottál.
2017. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Na milyen a mai fiatalság? Pöttyedt tökű népség, ha most sem kívánja állandóan a szexet mi lesz velük később? Az egész fiatalságom a pináról szólt, hogy mikor kit dugjak meg, másra nem is igen tudtam gondolni, itt meg két eset is, amikor 20-on éves lányok állandó kapcsolatban ki vannak éhezve...több tököt a mai fiataloknak!
2017. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 év együttélés azért megkéri az árát.. a megszokás nagy libidogyilkos.


Viszont ha mar egyszer felallt neki rád, igazan tolhatná legalább egy fél órát. Ez mar nem írható a megszokás rovására, ez mar a ferfi lustasága.

2017. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nem elunk egyutt, de napi 1 vagy tobb szokott lenni. Mondjuk en birom akar orakig is, nem csak 5 percig...


27f

2017. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Balfék a palid. Én volt, hogy lenyomtam egyetemista koromban is 10-12 órás napot kőműves mellett nyáron, és addig el nem aludtunk, amíg alaposan meg nem farkaltam a barátnőmet éjjel.
2017. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!