Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek sem jó, ha nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek sem jó, ha nincsenek kielégítve a vágyai. Egy férfinek sem. Ha ezt megértenék a nők, akkor könnyebben feküdhetnének. Manapság már túl nagy ajándéknak számít egy szép nőnek a teste ahhoz, hogy feltételek nélkül kapható legyen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 08:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy a barátom rejtegeti előlem a vagyonát vagy én vagyok sokkal csúnyább, mint ahogy mindenki elhitette velem az ellenkezőjét VAGY egy idióta vagy, aki csak hisztizik, amiért senkinek nem kell.
2021. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

Hat hogy te semmit nem tudsz nyujtani, megis alanyi jogon elvarod hogy SZEP nok lefekudjenek veled. Mikozben gondolom se helyes nem vagy, se gazdag, es mint latszik a szemelyiseged sem meggyozo tulsagosan.


Miert nem adsz le az igenyeidbol es probalkozol kevesbe szep noknel?

2021. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

Aki nem szép nő, az is csak azért fekszik le , mert nem kell a kutyának se.

Ez a tudat sem jó, a szép nőnek és nőknek kellene embernek lenniük.

Akkor érezném magam jól, ha én kellenék egy olyan nőnek, aki nekem is tetszik. Konkrét igényem talán nincs is, de nem 300 kilós Bözsike , az biztos.

2021. jún. 19. 09:42
 14/66 anonim ***** válasza:
100%
Te miért kellenél neki, amikor kapásból megveted és tárgyként kezeled? Mintha náciként azt várnád, hogy tapadnak majd rád a zsidó lányok.
2021. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

Nem azért nem kellek neki. A pénz hiánya miatt.

Szerinted ez az egész kérdéskör azért született meg, mert én tárgyként kezelem őket és nincsenek együtt velem?

Akkor másképpen kérdezem:

Szerinted azért nincsen ennyi férfinek szép nője, mert azok tárgyként kezelik őket?

És akinek rengeteg pénze van, annak miért van szép nője?

Pont azoknak, azokkal szemben, akiknek nincsen.


Fel kéne ébrednetek emberek. És belátni hogy mivé lettek manapság a nők.

kaparhatjátok a falat, akkor sem teszi szét a lábát senki sem előttetek , amíg nincs nálatok érdek.

2021. jún. 19. 09:50
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted az összes nőt személyesen? Ugye, hogy nem.


Igen, érdekek miatt vagyok a barátom. Mert megnevetett, mert biztonságot nyújt, mert szeret, mert jó társ a programokban, mert őszinte lehet vele mindenben. Csupa csupa érdek.

2021. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk, hogy gazdag faszik szép női a kérdező szerint:

[link]

2021. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

Biztonságot? Milyen biztonságot? Páncél ököllel sétál melletted, ne adj isten bántani akarnak, gyorsan tudjon kontaktolni?

Vagy inkább elszórakoztat , mert van is miből anyagilag és ez neked kényelmes, ami nélkül, már nem lenne férfi a szemedben.

2021. jún. 19. 09:55
 19/66 anonim ***** válasza:
100%

Van munkám, eltartom magam, sosem szorultam arra rá hogy egy férfinak a pénzéből éljek. Az eddigi párjaimnak is átlag fizetésük volt..

Nem kell általánosítani, vannak olyan nők akiknek a pénz a legfontosabb egy párkapcsolatban, de rengeteg olyan is van mint én akinek nem.

Neked azért nincsen nőd mert ilyen véleménnyel vagy róluk. Előbb inkább nézz magadba.

2021. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt érzelmi biztonságot, ami elengedhetetlen egy komoly párkapcsolathoz. Viszont tudom, hogyha az utcán belénk kötnének, akkor is ki tudna állni értem.


Gyakran járunk el különböző helyekre (mozi, színház, múzeum, koncert, kiállítás), ilyenkor vagy mindketten a saját jegyünket fizetjük, vagy felváltva meghívjuk a másikat. Pont tegnap vettem magunkat jegyet a jövőre lévő Avenged Sevenfold koncertre jegyet mindkettőnknek, de ez ajándék, még nem tudja. Utazásoknak pedig közös kasszán vagyunk, de mivel nagyjából ugyanannyi a keresetünk, ezzel sincs baj.

2021. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!