Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy élőben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy élőben a lányok többsége átlagos, vagy átlag alatti külsejű, gyakran elhízott, de Tinderen meg kb mindegyik lány modell alkatú?

Figyelt kérdés
Élőben pl alig látok olyan lányt aki tetszik, soknak olyan nagy feneke van mint egy 3 gyerekes anyukának, pedig csak 20-on évesek.
2021. jún. 19. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azokat a képeket teszi fel magáról, amik neki tetszenek. Nyilván valaki nem fog előnytelen képet feltenni magáról. Ha élőben neked nem jön be valaki akkor nem fogtok többet talakozni, ilyen egyszerű.
2021. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azèrt, mert aki nem túl szèp(bár a szèpsèg relatív) az nem tinderezik, amúgyis rottyon van az önbizalmat, inkább megy az anonim kèpet nem kèrő oldalakra, ott legalább beszèlgetni tud, mielőtt elhajtják. Vagy mert a tinderen csak kèpet kell mutatni magadról, egy kis smink, egy előnyös ruha, jó beállás, egy kis utómunka ès ott egy kèp egy szèp csajról.
2021. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de szerintem 10ből 8 huszonéves lány abszolút csinos, és jó teste van, nem tudom neked milyen ismerősi köröd van.
2021. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Mert agyon vannak filterezve és photoshoppolva a képeik, velem is volt már ilyen, képen baromi jó csaj volt, de aztán megláttam a valódi elhízott formájában, és rőgtönn elment tőle a kedvem.

Csak azt nem értem hogy az ilyen mégis mitt várnak mi lesz ha találkoznak, azt gondolják hogy majd megszánja őket valaki?

2021. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Kérdés, hol kezdődik nektek az elhízottság? 55 kilótól?
2021. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak a 3 gyerekes anyukák nevében....

Idióta hasonlat és általánosítgatás....

Bár most a nagy segg a divat, szóval a rinyálást se èrtem.

2021. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na jó, de a nagy segg minősège sem mindegy. :D azèrt van különbség egy szèpen kidolgozott kerek fenèk, ès egy lapos szèles között
2021. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5

Ott kezdődik hogy szét van folyva a csaj, nyilván nem 55 kg.

2021. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfogtad te is a lényeget...
2021. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy 10ből 8 csaj csinos és szép, még ha nem is full bomba csaj, de csinos. A maradék kettő meg kell is, nem baj, ha esetleg el vannak hízva, mert kell a változatosság, van akinek kifejezetten ez tetszik.
2021. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!