Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a telt, vagy elhízott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a telt, vagy elhízott nők bántják azt aki vékony?

Figyelt kérdés

Egész életemben tűrnöm kellett, hogy megaláztak, fogpiszkálónak, csontváznak, gebének mondtak el, de amikor most egyszer beszóltam egy ilyennek, sírt a csaj.


Miért kell mindig az alakkal foglalkozni? Én pl. rengeteget eszem, mégsem tudok hízni. 1kg is nehezen.


Én soha nem bántottam azokat akik túlsúlyosak voltak, de engem cserébe mindig.



2020. okt. 17. 12:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategóriába írtam a kérdést. Az “emberek” kategóriába akartam
2020. okt. 17. 12:28
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Valószínű, hogy irigyek:)
2020. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert irigyek rád.Ők is szeretnének vékonyabbak lenni,de nem sikerül nekik,ezért gonoszkodnak.
2020. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell mindig az alakkal foglalkozni?" Te is most pontosan azt teszed. Nem kell a másikkal foglalkozni, sem a kéretlen véleményekkel.


Vannak vékony emberek , kövér emberek, átlagos emberek, mindig van olyan aki a másik szemében nem tökéletes, vagy épp gúnyolható.


Szard le ki mit mond, aki kövér azért rinyál mert csúfolják és nem fogadják el, aki vékony neki az a baja hogy nem tud hízni, aki göndör hajú egyenes akar lenni és végtelenségig folytathatnám.


Ha neked nem tetszik próbálj változtatni rajta. A kéretlen kritikát pedig engedd el a füled mellett.


Amúgy hány éves vagy?

2020. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Mert olyanok mint te.

Ennyi.

2020. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

mert a vékonyak is ugyanugy bántják azt aki dagadt

ha ezt megkellet kérdezned nyilván nem vagy agyilag toppon

2020. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert a mai világban az a menő, ha egy csaj nem törődik magával és koca módjára telezabálja magát, amire még büszke is.
2020. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6# nem értek ezzel egyet.

Az én vékony ismerőseim közül egyik sem bántja azt aki telt. De a telt, duci lányok egyből betalálnak

2020. okt. 17. 12:48
 9/20 A kérdező kommentje:
5# miben is?
2020. okt. 17. 12:49
 10/20 A kérdező kommentje:
2# 3# talán igazatok lehet
2020. okt. 17. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!