Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha régóta egyedül vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régóta egyedül vagyok, nagyon gáz regisztrálni szexpartnerkereső oldalra?

Figyelt kérdés

Szóval nem a rosszlányok, hanem ahol ténylegesen partnert keresnek az emberek maguknak.


Épp most voltam egy randin, ahol kb a lány abszolút nem hasonlított ahhoz a képhez amit láttam róla (online randi ugye) szóval most egy kicsit felidegesített ez megint :D


31F


2021. jún. 20. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz! Rengetegen vannak az ilyen oldalakon!
2021. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, de a kockázat mindig ott van, hogy képen egész másképp nézett ki
2021. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gáz
2021. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
En voltam fent nokent, nagyon nehez normalisat talalni, legtobbszor inkabb maszturbaltam
2021. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen oldal, ami működik is és nem kamu vagy legalábbis lehet rajta nőt találni? :O Most megleptél. Talán nem itt kéne ismerkednem? :D
2021. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van... régebben regisztráltam már rá, lett is volna jelentkező csak meggondoltam magam... tinderen is volt már aki csak szexet akart ... szóval van, csak eddig nem volt rá kereslet a részemről
2021. jún. 20. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van feleségem, barátnőm és fenn vagyok egy társkeresőn.
2021. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért mész fel, mert egyedül vagy? Miért lenne gáz? Lassan már rántottát enni lesz gáz vagy aludni:DD
2021. jún. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!