Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keresztények között vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztények között vannak szubmisszív és domináns férfiak és nők?

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok, és csak mostanában gondolkoztam azon, hogy lehet, hogy vannak ilyen hajlamaim. Keresztények, ti hogy álltok ehhez?

2021. jún. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Keresztény ként nem látok semmi problémát ezzel.

Persze én csak egy átlagos minden vasárnap és minden ünnepnapkor misére menő ember vagyok. Valójában úgy gondolom, hogy azt csinálok amit én akarok hisz ezért kaptam szabad akaratot. Ha én olyan ember vagyok akit ez tesz boldoggá akkor ezt kell csinálnom. Ha a másik embert is ez teszi boldoggá mi a probléma? Mégis miért lenne baj? Meg rengeteg egyéb dolog. :3

A lényeg, hogy ha ezt szeretnéd akkor nyomasd bátran.

2021. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény vagyok.

Egy kapcsolatban a másiknak akarok örömet okozni mert szeretem. Ebbe bármi belefér ami két ember között marad.

2021. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen vannak. Több BDSM-kedvelő keresztény fiút és lányt is ismerek.


19/F/switch

2021. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam időnként ez okoz lelkiismereti problémát.
2021. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

4

Mi? Hogy a párodnak örömet okozz? A bibliában is benne van, ez kötelesség.

2021. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív lány vagyok,katolikus.Nem hiszem,hogy bárkinek vétek azzal,hogy a párommal megéljük a vágyaink,szóval a szememben ez nem bűn.
2021. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!