Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bepróbálkozok egy pasinál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bepróbálkozok egy pasinál, akkor is le fog velem feküdni, ha nem tetszem neki igazán?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy ha a nő kezdeményez (egyértelműen csak szexet), akkor a pasik úgy reagálnak, hogy de jó potya dugás meg hülye lenne akkor már kihagyni és társai.

Elgondolkodtam, hogy ha én kezdeményeznék egy pasinál, akkor benne lenne a szexben úgy is, ha nem is igazán tetszem neki? Csak mert nyilván nem akarok olyannal szexelni, aki nem talál nagyon vonzó nőnek. Azzal úgy érzem megaláznám magam. Honnan tudhatom, hogy egy férfinek valóban tetszem és nem csak 'jó lesz'/ 'elmegy'/ 'nem rossz' kategória vagyok nála?


2021. jún. 21. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Olyan hogy nem tetszik, de potyadugásnak jó lesz, csak nagyon kétségbeesetten vagy részegen fordult elő.
2021. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

A válasz 80-90%-ban igen. A maradék 10-20% meg vagy nagyon szerelmes és akkor sem dugna meg ha bombázó lennél illetve nem akar félrelépni, vagy "alfahím" aki bármikor felszed jó csajokat is és a lécet ehhez lőtte be, vagy úgymond romantikus típus és nem megy neki érzelmek nélkül (na ebből van a legkevesebb). Ettől még 80-90%... szóval igen, a pasik ha biztosra tudják csak szex és semmi egyéb, nem akaszkodsz rá akkor simán megdugnak náluk több ponttal alacsonyabb "kategóriájú" csajokat is. Látom a gyakorlatban swingerben 😂

Honnan tudhatod hogy nem csak "arra" leszel jó? Úgy hogy nem tálcán felkínálod magad neki, csak jelzed hogy bejönne neked a pasi és ha elkezd udvarolni, úgymond köveket mozgat meg hogy bármi is legyen akkor talán...

2021. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 na igen pontosan ezt akarom elkerülni, mert ez elég kellemetlen érzés lenne. Plusz én azért nem egy éjszakát szeretnék, hanem annak örülnék, ha összejárogatnánk
2021. jún. 21. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Én azétt az elején szeretnék egy célzást, hogy benne lenne...

Mert feleslegesen nincs kedvem tiszteletet köröket futni.

Ha jelzi, valahogy, egy vicces beszólással vagy valami.

Akkor szívesen beszélgetek vele pár napot, elmegyek vele iszogatni, vacsorázni, akár azonnal eredmény nélkül is.

De tartózkodik, akkor igazából nem sok energiát fordítok rá.

2021. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: köszönöm, hogy egyáltalán nem a kérdésre válaszoltál és random a csajozási szokásaidról kezdtél mesélni, amit senki se kérdezett:)
2021. jún. 21. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Én elmondtam az én felemet, mert ugye azt tudom elmondani. Ebből letudod szűrni, hogy milyen viselkedést akarsz tanúsítani, ha meg akarod dugatni magad, de szeretnél némi erőfeszítést elvárni. Sajnálom, ha ez meghaladja a képességeid. Nyugodtan lepontozhatsz, nem játszom a pontversenyben.
2021. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fog lefeküdni.

Kivéve ha nagyon ki van éhezve, vagy részeg.

Mindkét esetben megbánás undor a vége.

Csak egyéjszakás lesz.

A legtöbb pasinak kell hogy a nő szexi és vonzó legyen. Ha nem így van az csak maszatolás, abban nincs köszönet.


Jelezd felé hogy vonzó, és lépni fog ha bejössz neki.

Szàmtalan közeledést kerültem ki, úgy hogy senkinek nem volt sértő.

Lehet finoman csinálni, nemnkell ajtóstól rohanni a hàzba.

2021. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!