Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom ráverte a hasamra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ráverte a hasamra, és az végig folyt a szemérem dombomon, egyből lemostam magamról, lehet így terhes?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2021. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Neked még egy cumi kéne a szádba, ba ennyire ostoba vagy.
2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Jól nyomják manapság a szexet... ...baromi potencia-emelő lehet, amikor a fiú éppen ordibál az orgazmusban és folyat a nőstényre, aki felkel és elkezd mosakodni idegesen, hogy "jajj terhes vagyok", "nem?", "de?", "ugye nem?"... :-)


Lefáradtam, lefekszem... :-)

2021. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, nekünk sosem volt baj ebből.
2021. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

En úgy tudom hogy iskolában biologián tanitották, hogy ahhoz hogy baba legyen a spermiumnak be kell bújni a petébe. Na mármost, ugyebár a pete bent van. A pasid spermája meg a hasadon, majd lefolyt a puncidra kivulrol. Ahhoz hogy baba legyen a spermának végig kellett volna folyni a huvelyeden, utána bejutni a méhedbe. Ez pedig nem tortént meg a hasadtol.


Úgy hogy nem, nem vagy terhes. Nem is lehetsz ennyitol. Beléd kell a pasinak lonie, hogy terhess lehess.

2021. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Tudomásom szerint vannak arra feljegyzések, hogy lett nő úgy terhes, hogy az ágyban, amiben aludt, közvetlen előtte mások szeretkeztek és a lepedőre ráment az ondó. Ő meg attól megtermékenyűlt.
2021. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jönnek a hatosikrek...
2021. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor se lennél terhes ha egy kádnyi ...cibe beleülnél. A spermiumsejt nem alattomos hosszútávkúszó. A hüvely PH-ja nem túl barátságos közeg, közvetlenül a méhszájra kell kerülnie a spermiumsejtnek az eredményes megtermékenyüléshez (ettől még biz' ez akkor is előfordulhat ha naaaaa csak pár húzást az elején aztán felveszem a gumit - ha az előváladékban lévő kósza spermiumsejt "megszökik").
2021. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6

Csak azt kamuzta be.

2021. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Jól van már, és akkor mivan ha bemászik a sperma a punciba?
2021. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!