Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, küldtetek már valakine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, küldtetek már valakinek meztelen képet magatokról akár ezen az oldalon? Miért?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy sose küldenének, de látok olyat is, hogy valakit izgat. Érdekelne, hogy itt kinek mi a mi a meglátása.

2021. jún. 22. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

De hallottam férfiakról, akiknek küldtek valaha-valamikor-valakik-valahol és azóta is visszaélnek a képpel és akár itt is küldözgetik tovább.

2021. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Mert úgy alakult a beszélgetés.

2021. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én már kaptam rengeteg képet,és még soha nem éltem vele vissza,és nem is fogok!Ez pont a bizalomról szól,ha az elveszik,akkor nincs több kép!
2021. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már küldtek,de soha senki nem látta rajtam kívül.
2021. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Csak azt tudnám,hogy egy őszinte válaszért,miért kapok pirosat,mondjuk nem nagyon érdekel!😉
2021. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne küldenék? Nem vagyok rajta felismerhető...
2021. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 sajnos itt nem azt pontozzák, hogy jó-e a válaszod, hanem hogy eggyezik-e az övékkel.


Egyébként viszonylag ritkák a visszaélések, és ha nincs rajta az arcod a képen, az sem olyan nagy baj, ha megtörténik.

2021. jún. 22. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tinderes küldött. Úgy kezdte, hogy nem fog. 25 évesen szűz volt. Előbb fehérneműs képet küldött, majd lekerült a melltartó. Végül a bugyi is. Szóval 3 lépcsőben fokozta a feszültséget. Sokat akart randizni, ezért nem fektettem meg. Mivel nemet mondtam neki, összejött a következővel, akivel szintén jó pár hétig/hónapig tartott, míg lefeküdt, de azóta el is jegyezte a faszi. Szóval örülhet, hogy nem engem választott, nekem csak szexre kellett volna. Így kell jól választani, nők! A képeket pedig töröltem, mikor az egész beszélgetést messengeren, így sosem szivárogtattam ki őket. Nem is akartam, túl kedves és nyílt volt ahhoz a küldéssel, hogy megszívassam, nem érdemelte volna meg.


30 F

2021. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam már nőtől képet, videót... de azokat csak én láttam. :)) Soha nem mutattam meg senkinek ezeket.
2021. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam már nőktől képet, de rajtam kívűl, soha nem látta senki. Eszem ágába nem jutna, hogy visszaéljek vele, tovább küldjem valakinek és őt ezzel lejárassam, megalázzam. Ez a bizalom jele, ha küld képet. Én pedig senki bizalmával nem élek vissza:) 24f
2021. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!