Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakul ki valakiben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki valakiben egy fétis gyerekkorban?

Figyelt kérdés
Saját magam miatt kérdezem, mert már óvodás koromban maszturbáltam, és akkor egy bizonyos dologról fantáziáltam, ami még ma is izgat felnőtt nőként. Nyilván nagyon sokáig nem tudtam, hogy mi az amit csinálok csak kitapasztaltam hogy jó érzés és orgazmusom is volt mindig. De az a fétis vajon mitől alakulhatott ki?
2021. jún. 22. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

"óvodás koromban maszturbáltam"

Hiszi a piszi.

2021. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ milyen fétis,mert nem mindegy mihez köthető,vagy milyen élet szakaszban átélt dologhoz köthető…
2021. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor leírom ide, hogy a privátban írogatók is lássák, hogy pisi fétisről van szó főleg.
2021. jún. 22. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hú az szexi egy nőtől, általában mindig kérni kell őket erre, én például azt tervezem a csajommal hogy megiszom neki.
2021. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ezzel kapcsolatos pozitív gyerekkori élményed? Az okozhatja hogy felnőttkorban kialakult ez.
2021. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!