Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi kérdés: igaz, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi kérdés: igaz, hogy a leszbikusság még gyerekkorban alakul ki?

Figyelt kérdés
Mikor és hogyan vetted észre, hogy a lányok tetszenek?

2015. ápr. 22. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem kialakul hanem van. Genetikai "hiba".
2015. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ne nevezzük hibának még idézőjelben sem...akkor úgy kérdezem, hogy mikor nyilvánul meg?
2015. ápr. 22. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Azert irtam igy. Nem ez a termeszetes, ezt el kell fogadni. Ettol fuggetlenul persze semmi gond nincs vele. Egyebkent akkor amikor elkezd erdeklodni valaki mas emberek irant. Valaki a sajat neme fele, valaki pedig az ellenkezohoz.
2015. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező mikor megszületsz már benned van az a gén hogy

Te leszbikus vagy és nem tehetsz ellene semmit,ja és van aki egyböl le is vágja rólad hogy az vagy!De szerintem inkább légy leszbikus,mint gyilkos,perverz aberrált...

2015. ápr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Lányoknál ez valamennyire természetes is, ha nem is leszbikusság,de legalább biszexség. Hiszen ők is anyuci cicijét szopják nem az apjuk farkát :D.
2015. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is tudtam hogy érdekeltek a lányok, kamasz koromban (15) meg kiderült, hogy csak a lányok.


Amit fiúval csak szerettem volna, hogy menjen, mert tudtam, hogy akik járnak ezt csinálják (kézfogás, csók, összebújás stb.) az nagyon nem akaródzott, az lánnyal természetesen jött.


21/L

2015. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éves voltam. Mindig is a lányokat néztem meg úgy igazán.
2015. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

legeloszor kb 15 evesen tetszett meg egy csaj de nagyjabol 16 eves koromra lettem biztos abban hogy a lanyokhoz vonzodok.

meglattam es megtetszett,nem tudom maskepp elmagyarazni,a semmibol jott,egyik pillanatban meg eszembe sem jutott semmi ilyen, a masik pillanatban mar bele voltam zugva a csajba :D

2015. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En sosem vonzódtam a lanyokhoz nő letemre,de 25evesen, egy gyerekem van, es belezugtam bizonyos nő tipusokba, kívánom őket es a nuncijukat is. Nagyon kellemes erzes.
2015. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!