Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felkeressem a férfit, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem a férfit, és mondjam meg neki kerek perec, hogy szívesen szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, akivel teljesen egyértelműen vonzódtunk egymáshoz 3 éve, amikor találkoztunk. Kezdeményezett is, de visszautasítottam, mert volt párom. Azóta nem beszéltünk, de megvan a száma.


Fél éve szakítottunk a párommal. Nem vágyom most semmi komolyra, szeretnék kalandozni kicsit még addig, amíg nem találkozom olyannal, akivel meg is állapodnék. (A 3 éve megismert férfi nem tartozik ezen személyek közé. :D)


Mit gondoltok, felhívjam és kérdezzem meg egyenesen, nincs-e kedve szexelni velem? Férfiak, Ti mit szólnátok, ha jönne egy ilyen telefon?


23/L



2021. jún. 22. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan, hátha én vagyok az. :D
2021. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Én nemet mondanék erre. Erotikus masszázst kérhetnél, mert legalább gyakorlom a technikát, de szexelni érzelem nélkül nincs sok értelme.
2021. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 meszike91 ***** válasza:
33%
Ha esetleg most ő utasítana el téged, én itt vagyok.
2021. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen. Írj rá egy üzit hogy van, rég beszéltetek s látod mi a pálya (lehet hogy már van nője). Utána kérdezz rá hogy van-e kedve ismét találkozni. Ha visszakérdez miért akkor elmondod mi a pálya. Ha nem írsz neki akkor sosem tudod meg mi az ábra.
2021. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne senkim akkor egész biztos szívesen venném a helyében.
2021. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz ilyen direkt lenni, sztem eleg ha ra irsz es ugy alakitod a beszelgetest, hogy talizzatok egyet borozni. Utana eloben sztem csabitani is konnyebb, foleg egy ferfit. :D
2021. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden férfi álma egy ilyen telefonhívás.


Ami azért egyáltalán nem jelenti azt hogy igent fogsz kapni.

2021. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha neki nem jön be, írj nekem. Csak szexet keresek. Csak az van megengedve nekem :)
2021. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Így, egyből bele a képébe? Nem is tudom... ha rólam lenne szó,azt mondanám, előtte legalább hívj el egy kávéra... Nézd! Lehet hogy Te is bejössz neki, de egy ilyen "nyomulósabb szöveggel lehet kiirtanád a vonzalmat belőle.

Tégy úgy ahogy a 4-es válaszoló már javasolta, én is erre buzdítanálak.

2021. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezeket a kérdéseket gép generálja, újra, meg újra? Ez már volt, szerintem teljesen változatlan szöveggel.
2021. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!