Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasi alkalmi szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi alkalmi szexet keres interneten, akkor mi a célravezetőbb adni a szépet vagy kerek perec megmondani, hogy mi a szándéka?

Figyelt kérdés
Rá kell kérdezni a nőnél,hogy milyen kapcsolatot keres?
2018. febr. 11. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Ez ugyanaz a helyzet, mikor állásinterjún megkérdezik, hogy miért hagytad ott az előző cégedet és miért pont hozzájuk akarsz menni dolgozni. Nyilván nem lehetsz őszinte, hogy azért, mert több pénzt akarsz...
2018. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát.. eredményesség szempontjából a nők többségénél nem lesz célravezető, hogyha három mondat után az orra alá dörgölöd, hogy te csak kefélni akarsz.

viszont, ha hazudozol és teszed a szépet akkor eredményes lehetsz. de korrekt nem leszel, szóval a "miután megdugtad onnantól nem érdekel" eszme elég alávaló.


a második tali előtt közölni kell vele, hogy nincsenek komoly szándékaid, és nem szeretnél elköteleződni. ha bejössz neki és nincs benne tartás akkor esélyes, hogy levarrhatod..

ha van benne tartás és többet akar, akkor meg továbblép.

2018. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az őszinteségét díjazom. De ettől még más faktorok is játszanak. Szóval csak azért mert őszinte lesz még nem feltétlen befutó.
2018. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

10 "csak szexet akaró" nőból 9 fogja azt mondani hogy komoly kapcsolatot keres.

Én is leveleztem a NET-en, az első levélváltásnál megmondtam hogy csak szexet akarok. A nő megköszönte sz őszinteségem, elköszönt hogy ő komolyat akar. Két nap múlva újra rámirt hogy mi újság ... Hogy levelezzünk. Nem jött be nekem különben ágyikó lett volna a vége.

2018. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek nincs igaza!

Kerek-perec meg kell mondani hogy mit szeretnél. HA a szépet adod és a csaj bedől neki, utána Te leszel a mocskos disznó.

Ha megmondod az igazat 2 dolog lehet belőle.:

1,

Köszöni, de nem kér belőled.

2,

Bele megy.

Lehet, hogy egyik bele szeret a másikba, lehet hogy nem. Bárhogy is alakuljon, nálatok úgy indultak a dolgok, hogy lehet tabuk nélkül beszélni.

2018. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!