Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szeretitek nézni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek nézni, ahogy a pasitok veri magának ?

Figyelt kérdés
Van hogy csak nézitek és nem szálltok be ? Mire gondoltok ilyenkor ?
2021. jún. 23. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Ritka hülye vagy te is.

Ha ott van a csaj akkor ő rendezze már le.

2021. jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ezt egyedül is meg tudja oldani, semmi értelme. Ha megkíván és ott vagyok, akkor egymást elégítjük ki.
2021. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen 18/L
2021. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ha már együtt vagyunk akkor elégítsük ki egymást
2021. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom kért ilyet tőlem.

Csillogó szemmel nézte végig, és nekem is nagyon izgató volt, hogy néz közben.

Ezt nyilván nem szex helyett csináltuk, hanem ezzel csak szinesítettük kicsit a dolgokat.

Ő is masztizik előttem néha, van, hogy erre megyek be a fürdőből.

2021. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer volt ilyen, de csak mert az irodában voltunk, ahol bármikor bejöhettek volna, így szexelni nem lehetett.

Elővette az asztala mögött, én meg néztem ahogy csinálja. Izgató volt, főleg amikor spriccelt.

Ha kettesben voltunk nyugodt körülmények között, akkor persze max előjátékként volt ilyen, vagy így fejeztük be, mert szeretem látni ahogy spriccel. Olyankor persze rám, és nem a földre...

2021. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A közös maszturbáció izgalmas előjáték - bár többnyire az is szexbe "torkollik" :)
2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!