Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányoknál tényleg nem számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányoknál tényleg nem számít?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki szokott lányt hívni. Énis szeretnék, megkérdeztem tőle milyen, azt mondta nem kell semmivel foglalkozni. Felhívom magamhoz és közlöm mit szeretnék, ő meg végezze a dolgát. A lényeg, hogy elélvezzek, lehetőleg még azelött, hogy a csajnak orgazmusa lenne, ezt direkt kell, mert a saját örömömért fizetek, nem az övéért. Meg az is fontos, ha mond egy árat, akkor a végén dobjak rá még egy 10-20 ezret, hogy ezzel is szemléltessem, hogy mi a dolga, aztán közöljem, hogy öltözhet és mehet.

Ez valóban így működik, hogy semmibe kell venni? Nem voltam nővel kb egy éve, tuti hamar el fogok menni, mi van, ha utána akarok mégegy menetet?


máj. 11. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmibe venni. Az örömlányok is érző emberi lények. A fodrászt, buszvezetőt stb. se veszed semmibe (remélem).


De orgazmust valóban nem fogsz neki okozni, így (ha csak nem jössz be neki különösképpen) számára csak egy munkadarab leszel. Ezért nem is igazi szex a qvázás, inkább csak olyan, mint a masszázs vagy a pedikűr. Szolgáltatás.

máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt haverod
máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell becsmérelni öket sem
máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 xKakashix ***** válasza:
100%
Persze, menj el minél gyorsabban max 2 perc, aztán még dobjál rá egy 20-ast, legalább megdobod vele kicsit az óradíját... Kicsit sem fog lúzernek tartani, de hát mit számít, hogy egy ribi mit gondol rólad végülis. 😂
máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülyeség beszél a haverod. Sem a qwak, sem az ügyfelek nem egyformák. Az orgazmusához nem sok közöd van, 99%-nak nem lesz orgazmusa. Az igényeket előre, pontosan tisztázni kell, ahogy az árát is. Én nem szoktam többet adni, viszont kedves vagyok.
máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem illik,kedves vagyok mindig,meg is szoktam kínálni itallal-kajával is. Van amikor elfogadja,kávé közben eldumcsizunk majd jön a szex amiért jött.Ő is kedves hozzám,sokkal fiatalabb,mint én vagyok.Közös zuhany,és nem vagyok hozzá bunkó az ágyban sem.Volt már amikor elélvezett ő is.Amíg hozzám kedves,mosolygós addig én is az leszek.
máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú de gáz haverod van. Igazi tirpák.
máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az örömlány is ember, illetve nő, ennek megfelelően kell velük bánni, és a legtöbben meghálálják. Ha mással nem, azzal, hogy ők is tisztelnek és kedvesek veled. Az, hogy törekszel-e arra, hogy elélvezzen, a te dolgod - én szoktam, hogy ha valami csoda folytán ingyen is szexhez jutnék, ne legyek ahhoz szokva, hogy csak magamra gondolok.
máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Aberrált nőgyölölő a "kedves" haverod.
máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell őket semmibe venni, meg a megbeszélt összegen túl se adni (illetve lefelé alkudni se) Mindig annyit adok ami meg lett beszélve.


Amit a "haverod" mondott a többi részében van igazsága.

Nem kell lenèzni őket mert ők se teszik.


Azzal meg tényleg nem kell foglalkozni hogy élvezzék meg majd remegjen a lábuk. Fizetünk egy szolgáltatást akkor legyen nekünk jó. Meg napi x partner mellett hidd el nem is akarják élvezni.

máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!