Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nem jön össze az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jön össze az hogy végre egy lánnyal szerelemmel szexelhessek?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm. Pedig mindig úgy ismerkednem a lányokkal hogy komolyat akarok. De nincs normális lány, vagy ők kapcsolatban vannak már :(

Valamiért egy lány sem akar engem megszeretni😔


2021. jún. 23. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként vagyok hasonlóan ezzel. Szerintem ezt nem lehet erőltetni, majd ha itt lesz az ideje akkor megtalál a szerelem.
2021. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön össze, pedig már 29 éves vagyok. Igaz, kihagytam jó pár lehetőséget. De én úgy érzem, hogy eleve nehéz ma már olyan nőt találni, akibe bele lehet szeretni. Egyszerűen azért, mert a nők egyre férfiasabb tulajdonságokat vesznek fel, és ez taszítja a férfiakat szerintem. Engem mindenképpen. Karakán, arrogáns, követelőző, törtető nőkbe én nem tudok szerelmes lenni. Szelíd, családcentrikus, elfogadó, áldozatkész nőt meg ma már alig találsz. Mindenki egyéniség akar lenni meg mindenkinek a karrier a minden. Így nem megy.
2021. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány lánynak próbáltál udvarolni az elmúlt hónapban? Oszd el a számukat 10-zel, pont annyi csajod lesz egy év múlva... Ha elküld a 99. akkor mozdulsz a 100.-ra, ez sajnos bro' így működik. Ha meg sem próbálod akkor meg 0.0 lesz az eredmény.
2021. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!